SMS-owy system ostrzegania

Prezydent miasta Starachowice informuje, że starachowiczanie mogą BEZPŁATNIE otrzymywać wiadomości SMS z informacjami, m.in. o zagrożeniach powodziowych, pożarowych, katastrofach, anomaliach pogodowych.

Mieszkańcy, którzy chcą otrzymywać wymienione informacje, muszą wysłać sms na numer 799 448 270 o treści alarm. Jeżeli interesują Państwa informacje dotyczące imprez kulturalnych i sportowych organizowanych w naszym mieście, sms wysłać trzeba na numer 799 448 270 o treści kultura. Jeżeli chcemy otrzymywać wszelkie informacje dotyczące ważniejszych wydarzeń w naszym mieście, należy wysłać sms na numer 799 448 270 o treści informacje.

Użytkownik wysyłając wiadomość SMS rejestrującą go w systemie, ponosi jednorazowo koszt wysłania standardowej wiadomości SMS według stawek swojego operatora. Prawidłowa rejestracja Użytkownika w systemie kończy się potwierdzeniem tego faktu w postaci zwrotnej wiadomości SMS z informacją o skutecznym zarejestrowaniu do wybranej przez Użytkownika grupy. W nagłówku wiadomości będzie widniał napis "Urząd Miejski" jako jej nadawca. Użytkownik otrzymuje te informacje BEZPŁATNIE.

SMS-owy system ostrzegania powstał w trosce o bezpieczeństwo i lepszy komfort życia mieszkańców Gminy Starachowice. SMS to obecnie najszybsza i najtańsza forma komunikowania się z mieszkańcami. Serdecznie zapraszamy Państwa do logowania się w systemie, aby powstająca baza numerów dawała możliwość szybkiego powiadamiania mieszkańców o ważnych sprawach miasta.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ