Z raportów policyjnych

Włamanie do garażu

W poniedziałek, 6 listopada do starachowickich policjantów zgłosił się 49-letni mieszkaniec miasta, który poinformował o włamaniu do swojego garażu. Złodzieje ukradli dwie piły spalinowe oraz łom o łącznej wartości 1340 złotych.

Kradzież w sklepie

3 listopada w jednym ze sklepów AGD w Starachowicach, nieznany sprawca zabrał z półki cztery telefony komórkowe wycenione na 1196 złotych.

Zabrali portfel z forsą

8 listopada br. włamano się do zaparkowanego na terenie gminy Brody opla. Z samochodu zginęła torba, w której było 400 dolarów amerykańskich, 200 hrywien ukraińskich oraz dokumenty. Poszkodowany 68-latek straty wycenił na 1480 złotych.

Stracił rower

9 listopada br. na terenie Starachowic ukradziono rower, którego właścicielem był 22-latek. Był wart 2500 złotych.

Podtruła się czadem

8 listopada br. wieczorem, 18-letnia mieszkanka ul. Wójtowskiej w Iłży poczuła się źle podczas kąpieli. Domownicy wezwali karetkę pogotowia ratunkowego, a ratownicy poprosili o interwencję strażaków, bo podejrzewali, że dziewczyna mogła się zatruć tlenkiem węgla. 18-latka została zabrana do szpitala. Strażacy uruchomili piecyk gazowy w łazience i urządzenia pomiarowe wykazały stężenie czadu.

Wyczyścił piwnicę

W okresie od 6 do 10 listopada br. włamano się do piwnicy przy ul. Żeromskiego w Starachowicach. Nieznany sprawca zerwał skobel i ukradł z niej namiot, dwa śpiwory, materac dmuchany, panele podłogowe, płytki oraz stojak do choinki i lampki led. Łączna wartość strat 700 złotych.

Oszukana przez internet

11 listopada br. do Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zgłosiła się 63 – letnia kobieta, zawiadamiając, że 23 października br., za pośrednictwem portalu w sieci, kupiła ciśnieniowy ekspres do kawy z młynkiem za kwotę 1563,32 zł. Po przelaniu pieniędzy na podane konto, próbowała drogą mailową nawiązać kontakt ze sklepem internetowym, jednak strona była już niedostępna.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ