Przywieźli pięć medali

Karatecy na seminarium w Ełku

 

Starachowiccy karatecy przywieźli medale i uczestniczyli w seminarium szkoleniowym. Pod okiem Hiszpana - Juana Carlosa Escalera Roldana doskonalili swoje umiejętności. 

Zawodnicy Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin zaliczyli kolejny udany wyjazd. Tym razem medale przywieźli z Końskich. W tegorocznej edycji Koneckiego Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa wzięło udział ponad 400 zawodników. Starachowiczanie wywalczyli w tych zawodach pięć medali. Ten z najcenniejszego kruszcu przywiózł Oskar Iwan. Na drugim stopniu podium znalazł się Karol Ożóg, a trzecie miejsca zajęli Karolina Kwiatek, Kacper Jakubowski i Mikołaj Sikora.

Starachowiccy karatecy wzięli też udział w seminarium szkoleniowym w Ełku, zorganizowanym 28 października br. przez Ełcki Klub Karate Kyokushin oraz Shihan Remigiusz Karpiński, który gościł w Starachowicach podczas zawodów organizowanych przez nasz klub.

- Szkolimy się. (...) Głównym instruktorem był Shihan Juan Carlos Escalera Roldan - 6 dan, Hiszpania. Takie spotkania to wspaniała okazja do rozwijania własnych umiejętności, poszerzania wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także wymiana doświadczeń z innymi trenującymi. OSU! - piszą na profilu członkowie klubu.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ