Dawid Kasperski w walce wieczoru

Przy okazji meczu Polska - Francja

Informacje sportowe

Dawid Kasperski w walce wieczoru

Przy okazji meczu Polska - Francja

 

Starachowiczanin, Dawid Kasperski wziął udział w walce wieczoru podczas gali z okazji meczu Polska – Francja. Wychowanek Dragona Starachowice w formule K-1 zaprezentował się znakomicie i pewnie wygrał jednogłośnie na punkty.

W walce wieczoru nasz krajan zmierzył się z Marokańczykiem Boubakerem El Bakourim. Walka stała na bardzo wysokim poziomie, ale nawet przez chwilę zwycięstwo naszego zawodnika nie było zagrożone.

- Od początku twierdziłem, że wyjazd Dawida do Holandii to bardzo dobry pomysł. Od razu to zaowocowało solidną walką. Sam występ Dawida był rewelacyjny, od samego początku pokazał na co go stać. Na pewno taka walka pozwoli mu się rozwinąć – skomentował pierwszy trener Dawida, Marek Jasiński z Dragona Starachowice.

Dawid postawił wszystko na zawodowy kickboxing i jak widać przynosi to już efekty. Tegoroczna decyzja, aby kontynuować karierę w Holandii, wiązała się z pewnym ryzykiem, ale starachowiczanin jest pełnym profesjonalistą i wie, jak wykorzystać swoją szansę. Sukces podczas gali w Warszawie na pewno przyspieszy rozwój jego kariery. Bardzo prawdopodobne, że niebawem otrzyma kolejne propozycje prestiżowych walk.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ