Ligowe wygrane młodych piłkarzy

Rozgrywki młodzieżowe

Informacje sportowe

Ligowe wygrane młodych piłkarzy

Rozgrywki młodzieżowe

 

W ostatni weekend października grupy młodzieżowe Juventy Starachowice bardzo dobrze poradziły sobie w rozgrywkach. Starachowiczanie doznali tylko jednej porażki. Na uwagę zasługuje wysokie zwycięstwo juniorów starszych i trampkarzy młodszych.

Cztery zwycięstwa na pięć spotkań, to ostatni dorobek drużyn młodzieżowych Juventy Starachowice. Ważną wygraną odnieśli juniorzy młodsi, którzy walczą o pozostanie w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Zwycięstwo tym cenniejsze, że starachowiczanie odwrócili losy spotkania.

- Dużo powodów do radości po minionej kolejce mają zarówno trenerzy, jak i młodzi futboliści naszych drużyn. W spotkaniach rozgrywanych w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych nasze wyniki mogą imponować. Cenne zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi. W meczu na szczycie trampkarzy starszych również zwyciężyliśmy. Tylko trampkarzom młodszym nie udało się wygrać, ale gra naszej drużyny z pewnością mogła się podobać - mówi wiceprezes Juventy, Dominik Zuba.

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych

*Rodzina Kielce – Juventa Starachowice 1:4 (0:2). Bramki: Szydłowski (trzy), Myszka.

Centralna Liga Juniorów U-17

*Juventa Starachowice – BKS Lublin 2:1 (0:1). Bramki: Bracik, Gurski.

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych

*Juventa Starachowice – Orlęta Kielce 2:0 (1:0). Bramki: Skiba, P. Kalista.

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych

*Juventa Starachowice – Orlęta Kielce 2:3 (2:1). Bramki: Mikos (dwie).

Młodzik Starszy (gr. eliminacyjna)

*Spartakus Daleszyce – Juventa Starachowice 0:4 (0:1). Bramki: Kania, Lasek, Rożek, Hryniewicz.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ