Człowiek o dobrym sercu

Czytelnicy piszą

 

Prezydent naszego miasta - Marek Materek, jest młodym człowiekiem o życzliwym sercu dla społeczeństwa starachowickiego - piszą do GAZETY seniorzy z Dziennego Domu Senior - Wigor.

„Pomocny każdemu potrzebującemu. Życzliwie rozmawia udzielając rady i dobrych wskazówek. Dzięki staraniom prezydenta miasto się rozwija, poprawiając swój estetyczny wygląd. Z zaangażowaniem załatwia potrzebne i ważne dla społeczności problemy” - argumentują i piszą dalej:

„Estetyka naszego miasta pięknieje, rozjaśniając swój wygląd przez reperowanie ulic i terytorium, by społeczeństwu żyło się bezpiecznie i wygodnie. Dba o społeczną wartość gospodarczą miasta. Dobre będzie dla społeczności zwrócenie uwagi na rozwój zakładów pracy, przywracając dawne gałęzie przemysłu, które będą opoką dla mieszkańców. Obywatele naszego miasta nie będą wyjeżdżać w poszukiwaniu pracy, miasto wówczas będzie się rozwijać, a mieszkańcy zapewnią godne warunki życia całej rodzinie. Prezydent Marek Materek bardzo dba o życiowe sytuacje starszego społeczeństwa. Dzięki staraniom prezydenta zorganizowano Dzienny Dom Senior – Wigor, który otacza troską i opieką starsze samotne osoby. Uczestnicy Domu mają zagwarantowaną opiekę pielęgniarską, masaże, gimnastykę ruchową, lekcje języka angielskiego, zajęcia muzyczne, zajęcia gimnastyczne na świeżym powietrzu, dyskusje literackie, dyskusje życiowo – kulturowe z troską o bezpieczeństwo życiowo – ruchowe. Mamy całodzienne wyżywienie, opiekę, troskę. Osoby pracujące w Dziennym Domu Senior – Wigor to ludzie zasługujący na uznanie. Odnoszą się bardzo życzliwi, są pomocni. Gdyby jeszcze usprawnić działania służby zdrowia, polska społeczność czułaby się godniej i bezpieczniej.

Trzeba też docenić współpracę prezydenta z organizacjami pozarządowymi, niosącymi pomoc finansową i organizacyjną w każdej społecznej potrzebie. Także organizację uroczystości rocznicowych, by podtrzymać pamięć o walczących partyzantach o wolną niepodległą Ojczyznę, Dziękujemy panu prezydentowi, takie osoby powinni zajmować najszczytniejsze stanowiska w państwie, by społeczności żyło się godnie” - czytamy w przesłanym przez naszych seniorów liście.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ