reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Jeśli będziesz uparty i z zapałem zaczniesz dążyć do celu, to wkrótce zobaczysz światełko w tunelu. Otrzymasz pomoc i spotkasz kogoś, kto doradzi ci w rozwiązywaniu problemów. Dzięki niemu możesz zarobić więcej pieniędzy. Pomoże ci przekonać innych do swoich racji i nauczy cię czegoś nowego. Dostaniesz dobre wiadomości od znajomego lub krewnego, który wyjechał za granicę. Niebawem możesz liczyć na zaproszenie od niego.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Ciesz się cudzym szczęściem, a sam równie wiele osiągniesz. Będziesz miał dobrą rękę do ludzi i do biznesu. Zadbasz o partnera oraz dzieci, jeśli je masz. Zrobisz duże porządki w domu i poczujesz spełnienie oraz ulgę, że coś pożytecznego zdziałałeś. Bez sentymentów powyrzucasz rzeczy, których od dawna nie używasz, a w ich miejsce sprawisz sobie nowe. Wreszcie będziesz mógł pójść na duże zakupy.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Aura sprzyja rzucaniu różnych nałogów. To dobry czas na zaprzestanie palenia papierosów lub ograniczenie jedzenia słodyczy. Zaczniesz się zastanawiać, czy twoja praca cię zadowala i dojdziesz do zaskakujących wniosków. Uwolnisz się od złych ludzi i zależności. Możliwe, że gdzieś wyjedziesz, aby odpocząć. Wyjaśnisz spory w domu, a niektórzy z was umówią się na randkę. Prawie pewne jest, że przekroczysz granice i nie będziesz żałował.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Twoja druga połowa cię doceni. Może nawet dostaniesz od niej prezent albo wyręczy cię w czymś trudnym, czego nie lubisz. Trzymaj się z dala od plotek i sporów w pracy. Nie daj się wciągnąć w kółka i koterie, bo potem będziesz żałował. Powoli i w spokoju rób swoje, i nie daj sobie niczego narzucić. W domu dużo odpoczywaj i staraj się ukoić nerwy. Dobrze zrobisz, jeśli teraz zadbasz o urodę.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będzie więcej okazji do przyjemnego leniuchowania oraz spotkań z osobami, które bardzo lubisz. Konkretnie może to być jedna bardzo ważna osoba. Nie pozwól, aby twoje relacje zepsuli zazdrośni znajomi. Zadbasz nie tylko o siebie, ale i o innych. Tym, których lubisz, nieba uchylisz. Przed tobą wspólna kąpiel lub wypad do kina. Single będą przyciągać spojrzenia. Rozglądaj się wokół, szczególnie w piątki i soboty.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie pytaj bliskich, co masz robić i jak postępować, tylko rób to, co podpowiadają ci własny rozum i serce. Nikt nie potrafi wczuć się w twoją sytuację i ty najlepiej wiesz, co ci może przynieść szczęście. Nie daj się wkręcić w dodatkowe zajęcia w domu czy w pracy. Machniesz ręką na krewnych, z którymi jakiś czas temu weszłaś w spory, a oni teraz zechcą się pogodzić. Pamiętaj, że już niejednokrotnie się z nimi godziłaś.

Waga (24 września – 23 października)

Spotkasz się z kimś, kto cię rozumie, bawi i wprawia w bardzo dobry humor. Niewykluczone, że późno wrócisz do domu, ale co tam. Czasem znajomi bywają ważniejsi od rodziny. Nie obawiaj się, że ktoś na tym ucierpi, po prostu ty się dobrze zabawisz i naładujesz akumulatory. Potem z radością i werwą będziesz sprzątała, gotowała i prała. Weźmiesz udział w ważnych naradach i zebraniach, a może nawet wyruszysz w interesach.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Będziesz miał więcej obowiązków w domu, ale i tak się rozluźnisz. Wreszcie zdołasz dokończyć rozgrzebany remont albo wymienisz starą wersalkę na nową kanapę. Poczujesz, że masz wokół trochę luksusu i odzyskasz dobry humor. W pracy ktoś cię będzie obserwował. Jednak nie obawiaj się, to nie żaden złośliwiec ani zazdrośnik. Prawdopodobnie zechcą cię awansować lub powierzyć ci odpowiedzialne zadania.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz spędzał więcej czasu z drugą połówką oraz z dziećmi. Odbudujecie bliskość i zaufanie. Trzeba będzie zmienić plany, być może zrezygnować z wyjazdu albo dużych zakupów, bo ktoś was poprosi o pomoc, może o pożyczkę. Nie zgadzaj się na nic bez konsultacji, porady lub rozmowy z partnerem lub partnerką. Jeśli jesteś singlem, to szukaj drugiej połówki, ale nic na siłę. Wszystko wskazuje na to, że i tak się niedługo znajdzie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Z chęcią przejmiesz obowiązki swoich bliskich, ale sam także uzyskasz od nich pomoc, gdy zajdzie taka potrzeba. Poproś o poradę kogoś starszego i bardziej doświadczonego, bo sam możesz popełnić gafę. Ktoś doda ci odwagi, ktoś popchnie do działania i wreszcie zdecydujesz się podjąć ryzyko w pewnej ważnej sprawie. Planety dobrze wróżą finansom, ale nie pożyczaj pieniędzy nieznajomym, bo trudno ci będzie je odzyskać.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zaczniesz się dokształcać i rozwijać pasje. Wyciągniesz wnioski z cudzych doświadczeń i poobserwujesz kolegów, którym się lepiej wiedzie. Nawiążesz współpracę z kimś, kto wiele osiągnął i ma znajomości w różnych ważnych kręgach. Zadbaj o porządek w swoim miejscu pracy i wypoczynku, bo przebywanie w uporządkowanym otoczeniu ułatwia skupienie się i sprzyja szybszemu wypełnianiu obowiązków.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Załatwisz ważne sprawy, interesy wyprowadzisz na prostą. Masz szanse coś wygrać albo kogoś ważnego do siebie przekonać. Czas sprzyja cierpliwej pracy i zarabianiu pieniędzy. Powiedzie ci się w tym, co teraz zaczniesz rozkręcać. Będziesz otwarty na nowe propozycje i szalone pomysły. Spotkasz się z rodziną, nie pokłócisz się, a nawet wspólnie wybierzecie się na zakupy. Kupisz coś niedrogiego, ale ekskluzywnego.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ