reklama

Z raportów policyjnych

Rowerzysta i pieszy "oberwali" lusterkiem

We wtorek, 24 października w Mircu kierująca renaultem 45-letnia kobieta, podczas wyprzedzania potrąciła rowerzystę, zahaczając go bocznym lusterkiem. 82-letni mężczyzna stracił panowanie i upadł na jezdnię. Z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Dzień później (25 października) w Starachowicach miało miejsce bardzo podobne zdarzenie. Na ulicy Radomskiej, kierujący toyotą 61- latek potrącił lusterkiem auta przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych 56-latkę. Kobieta trafiła do szpitala.

Kradzież z posesji

37-letni mężczyzna poinformował 24 października policjantów, że z niezamkniętego garażu na jego posesji nieznani sprawcy ukradli dwie pary nart, podnośnik samochodowy oraz... 8 puszek piwa. Zabrali też ze znajdującego się nieopodal samochodu dokumenty. Wartość strat wyceniono na 450 złotych.

Ukradli butle z gazem

26 października br. złodzieje włamali się do metalowej klatki na terenie jednej ze stacji paliw w Starachowicach i ukradli dwie butle z gazem propan-butan. Straty wyceniono na 260 złotych.

Złodziej w drogerii

W jednej z drogerii na terenie Starachowic złodziej ukradł 26 października br. kosmetyki i biżuterię wartości 600 złotych.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ