Nabór do Juventy-Kobex

Lekkoatleci poszukiwani

 

Już dzisiaj (23 października) odbędzie się pierwszy trening grup naborowych Juventy Kobex Starachowice. Zajęcia prowadzić będą byli, utytułowani zawodnicy: Dawid Kubiec i Agata Wzorek. 

Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym (szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne). Pierwszy trening i spotkanie organizacyjne odbędzie się dzisiaj 23 października o godzinie 17.00 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Wszyscy chętni są zobowiązani do zabrania obuwia zmiennego i stroju sportowego. Cykliczne treningi odbywać się będą we wtorki, czwartki i piątki również w I LO.

Zajęcia prowadzić będą byli i obecni zawodnicy klubu, a aktualnie członkowie zarządu, prezes Dawid Kubiec i sekretarz Agata Wzorek. To medaliści Mistrzostw Polski różnych kategorii wiekowych. Agata Wzorek, jeszcze jako Agata Dróżdż, przeszła do historii jako pierwsza starachowicka zawodniczka, która wywalczyła medal Mistrzostw Polski Seniorów. W 2005 roku w Białej Podlaskiej wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski na dystansie 3000 metrów z przeszkodami. Swój sukces powtórzyła w dwóch kolejnych latach, najpierw w Bydgoszczy, a następnie w Poznaniu.

Szczegółowe informacje o naborze i treningach można uzyskać pod numerem telefonu 516-290-238.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ