Przywieźli osiem medali

Karate Cup

Informacje sportowe

Przywieźli osiem medali

Karate Cup

 

Starachowiccy karatecy mają za sobą kolejny udany start. Tym razem z Giedlarowej przywieźli osiem medali. Najlepiej spisali się Karol Ożóg i Adrianna Dajewska.

W drugą część sezonu zawodnicy Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin weszli bardzo dobrze. 14 października wzięli udział w Giedlarowa Open Karate Cup, zorganizowany przez Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku.

- Tym razem nasi zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności w konkurencji kata oraz zmierzyć się z przeciwnikami na macie. Nie zawiedliśmy naszych kibiców i sympatyków i tym samym kolejne medale pojechały do Starachowic. Cieszymy się z sukcesów i przygotowujemy się do kolejnych turniejów - powiedział trener i prezes klubu Sebastian Kozieł.

Najlepiej w turniejowych zmaganiach spisali się: Karol Ożóg i Adriana Dajewska, oboje w swoich kategoriach zdobyli srebrne medale, odpowiednio w kategorii kata i kumite. Ponadto w kata trzecie lokaty wywalczyli Zuzanna Pacek i Kacper Jakubowski, a na najniższych stopniach podium w kumite stanęli ponownie Kacper Jakubowski, Michalina Kowalska, Magdalena Bąba i Karolina Kwiatek.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ