Szykują się wielkie emocje

Mityng bokserski w Starachowicach

 

4 listopada miasto będzie gospodarzem Mityngu Bokserskiego. Do Starachowic zjadą reprezentanci kilku klubów z Polski południowo-wschodniej. Będzie również okazja z bliska obejrzeć w akcji rodzimych zawodników.

Nie często zdarza się starachowiczanom oglądać rodzimych pięściarzy w akcji. O sukcesach naszych sportowców oczywiście jest głośno, ale przeważnie odnoszą je "w delegacji". Dlatego impreza zaplanowana na początek listopada zapowiada się niezwykle ciekawie. Do Starachowic przyjadą czołowi pięściarze z południowo-wschodniej Polski. Zaplanowano kilkanaście walk w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.

- Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w bokserskiej imprezie. Z pewnością będą zadowoleni i nie zabraknie sportowych emocji – zapowiada Maciej Piwnik, prezes Staru 1926 Starachowice.

Klub bokserski Staru jest głównym organizatorem imprezy, a jej współorganizatorami: Gmina Starachowice i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Prawdopodobnie na starachowickim ringu wystąpią zawodnicy Russha Kielce, KSZO Ostrowiec, Włókiennika Łódź, PAKO Lublin.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 15.30, a chwilę później w ringu powinni pojawić się pierwsi zawodnicy. Zakończenie i ceremonia wręczenia nagród planowana jest natomiast na godzinę 20.00. Organizatorzy zapowiadają także wiele atrakcji dla najmłodszych widzów.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ