Z raportów policyjnych

Będzie się budował?

W niedzielę, 15 października mieszkaniec gminy Bodzentyn zawiadomił policjantów o włamaniu do garażu. Złodzieje ukradli taczki, butlę gazową, 40 worków kleju, 3 betonowe nadproża, 3 poziomice, 10 paczek wełny mineralnej, 2 daszki kominowe, skrzynkę z wiertłami oraz dwa worki kleju do łączenia wkładów kominowych. Wartość strat wyceniono na 4200 złotych.

Ukradł portfel z lady

16 października br. w jednym ze sklepów w Starachowicach nieznany sprawca ukradł portfel pozostawiony na ladzie sklepowej. Były w nim dokumenty i 200 złotych.

Dziecko wpadło pod samochód

W Mircu, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 744, kierująca samochodem audi 50-latka potrąciła 7-letnie dziecko, które przebiegało przez jezdnię. Chłopczyk z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w środę, 18 października, kilka minut przed godziną 8.00.

Złodziej na budowie

W gminie Nowa Słupia włamano się 20 października do kontenera na placu budowy. Nieznani sprawcy ukradli m.in. skrzynkę narzędziową, poziomice i zaciski stolarskie. Wartość strat wyceniono na 1600 złotych.

Pijany na quadzie

20 października br. około godziny 23.00 na prywatnej posesji w Wąchocku, 48-letni mężczyzna jadąc quadem stracił panowanie nad pojazdem i się wywrócił. Z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala. Okazało się, że był nietrzeźwy, badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Kieszonkowiec w akcji

21 października br. 66-letnia mieszkanka Starachowic zawiadomiła policję, że na targowisku miejskim nieznany sprawca ukradł jej z torebki telefon komórkowy wartości 125 złotych.

Sprawca zbiegł

W sobotnie (21 października) popołudnie na ul. Suchedniowskiej w Bodzentynie, 28-letni rowerzysta został potrącony przez samochód, który odjechał z miejsca zdarzenia. Trafił do szpitala i okazało się, że w momencie wypadku był pijany, badanie wykazało ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ