Szykują się piłkarskie hity!

IV runda okręgowego Pucharu Polski

 

W IV rundzie okręgowego Pucharu Polski Star zagra z aktualnym liderem IV ligi, a Kamienna Brody podejmować będzie Łysicę Bodzentyn. 

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej rozlosował pary IV rundy okręgowego Pucharu Polski. Ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Kamienną Brody a Łysicą Bodzentyn. Niedawna rywalizacja tych zespołów w lidze wzbudziła bowiem wiele kontrowersji, po tym jak sędzia podyktował w tym spotkaniu aż 5 rzutów karnych, w tym 4 dla bodzentynian. Łysica wygrała ten mecz 4:3, a ekipa z Brodów miała ogromne pretensje do sędziego.

Star Starachowice ponownie spotka się z zespołem z IV ligi. Po imponującym zwycięstwie 8:1 nad Nidzianką Bieliny, podopieczni Tomasza Siczka zagrają teraz z Neptunem Końskie. Tym razem jednak zadanie będzie o wiele trudniejsze, bowiem zespół z Końskich jest aktualnym liderem IV ligi i z 11 dotychczasowych spotkań wygrał aż 8.

Drużyna ze Starachowic przeszła jak na razie najdłuższą drogę w Pucharze Polski na szczeblu województwa. Nasi gracze najpierw pokonali GKS Górno, a następnie drużynę z Bielin. Kamienna i Łysica rozegrały po jednym meczu, pokonując odpowiednio Świt Ćmielów i Stal Kunów, a dla Neptuna Końskie środowy mecz będzie pierwszym kontaktem w tym sezonie z rozgrywkami pucharowymi.

Nasze drużyny w IV rundzie Pucharu Polski

*Star Starachowice - Neptun Końskie

(środa, 25 października, g. 15.00)

*Kamienna Brody - Łysica Bodzentyn

(środa, 18 października, g. 15.00)

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ