Mirzeckie zmagania

Turniej o puchar wójta

Informacje sportowe

Mirzeckie zmagania

Turniej o puchar wójta

 

Z inicjatywy Mirzeckiego Towarzystwa Sportowego "Leonard" na miejscowym orliku zorganizowano turniej piłki nożnej, którego głównym trofeum był puchar wójta Mirosława Seweryna. 

Pierwszy gwizdek rozpoczynający piłkarskie emocje rozbrzmiał 8 października, punktualnie o godzinie 10.00. Na mirzeckim orliku stawiły się trzy zespoły, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Po zaciętej rywalizacji, najlepiej spisała się drużyna z Gadki, która w klasyfikacji generalnej wyprzedziła Małyszyn i Tychów Nowy. Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym piłkarzem turnieju został zawodnik mistrzów z Gadki, Dawid Bidziński, a statuetka dla najlepszego bramkarza turnieju trafiła do rąk Sebastiana Pisarskiego z Tychowa Nowego.

Puchary, medale i talony na sprzęt sportowy wręczył drużynom wójt Mirca Mirosław Seweryn w asyście wiceprezesa stowarzyszenia Leonard Mariusza Chmielewskiego, przewodniczącego Komisji Sportu RG Jana Raczyńskiego oraz Przemysława Strabanika, animatora sportu i sędziego zawodów.

Klasyfikacja końcowa

1. Gadka

2. Małyszyn

3. Tychów Nowy

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ