reklama

Remont kłopotem mieszkańców

Interweniowaliśmy

W numerze

Remont kłopotem mieszkańców

Interweniowaliśmy

 

Wymiana oświetlenia na ul. Granicznej trwa, a mieszkańcy narzekają na utrudnienia.

- Chodnik z jednej strony zajęty jest przez robotników, z drugiej przez parkujące samochody. Piesi nie mają jak przejść na drugą stronę ulicy. Można przecież to w jakiś sposób pogodzić - mówi GAZECIE jeden z mieszkańców.

- Rozumiem, że muszą być chwilowe utrudnienia, ale nie aż takie, by nie można było przejść. W pobliżu jest apteka, którą odwiedza bardzo wiele osób, trudno tam dojść chodnikiem, a i zaparkować samochodu nie ma gdzie - dodaje drugi.

Interwencję natychmiast przekazaliśmy do Urzędu Miejskiego i co?

- Prace prowadzone przy wymianie oświetlenia na ul. Granicznej zmierzają ku końcowi. Planowany termin zakończenia ich realizacji to koniec października. Remonty, modernizacje i przebudowy mają to do siebie, że zawsze wiążą się z pewnymi utrudnieniami dla mieszkańców, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Niemniej jednak pracownicy Referatu Inwestycji Miejskich i Rozwoju Gospodarczego skontaktowali się z wykonawcą inwestycji, przekazując uwagi od mieszkańców i prosząc, aby podczas dalszych prac wykonawca miał je na względzie - poinformowała nas w piątek, 13 października Iwona Ogrodowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ