reklama

Starachowiczanka abolwentką roku

Wojewódzkie Komendy OHP z całego kraju zgłosiły do tytułu Absolwenta Roku OHP 2017 20 kandydatów. Zdobyła go 20-letnia starachowiczanka, w kategorii "Nauka zawodu".

 

Patrycja Mazur jest absolwentką Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 oraz Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach w zawodzie kucharz. Może się pochwalić wzorowymi wynikami w nauce. Ukończyła szkołę ze średnią ocen 5,45, a na egzaminie z kwalifikacji osiągnęła 83% z części teoretycznej i 96% z praktycznej. Jest laureatką ogólnopolskiego konkursu "Sprawny w Zawodzie", "Bezpieczny w Pracy" oraz wojewódzkiego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej. Zajęła również pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę". Odebrała gratulacje nawet od komendanta OHP w Kielcach, Jacka Sabata.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się podczas Ogólnopolskiej Inauguracji Roku Szkoleniowego Młodzieży OHP w Krakowie 11 października br. Patrycji nagrodę wręczył Marek Surmacz - komendant główny OHP.

(K. K.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ