Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Wszystkie najważniejsze sprawy w twoim życiu będą się układały jak po maśle. Nawet nie zauważysz, jak znacznie poprawią się twoje relacje z rodziną. Jeśli szukasz pracy, to wkrótce ją znajdziesz, a jeśli marzysz o podróżach, to niebawem będziesz je mógł planować. Wszelkie zmiany, które zachodzą, będą wymagały od ciebie przebojowości i odwagi. Będziesz musiał się odezwać nawet w trudnej sytuacji i powiedzieć, co myślisz.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Może ci zacząć przeszkadzać, że ktoś za bardzo ogranicza twoją wolność lub mówi ci, co masz robić. Przestaniesz być taki miły i wyrozumiały. Zaczniesz wreszcie stawiać na swoim. To początkowo będzie stanowiło problem dla ludzi, z którymi pracujesz, lub dla twoich bliskich, ale bądź pewien, że w końcu się przyzwyczają, a ty zyskasz ich aprobatę oraz szacunek. Wspaniały czas dla zadań wymagających precyzji i koncentracji.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Pilnuj, żeby cała twoja energia nie poszła na kupowanie ładnych drobiazgów. Koniecznie przeznacz trochę czasu na twórcze rozmowy z mądrymi i doświadczonymi ludźmi. Możesz się czegoś od nich nauczyć, możesz znaleźć ważną podpowiedź, jak dalej postępować. Wokół ciebie będzie więcej osób niż zwykle, całkiem możliwe, że zabłyśniesz jak gwiazda wśród znajomych lub w pracy. Jeśli wybierzesz się w podróż, to szczęśliwie dotrzesz do celu i wrócisz.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Dobry czas na organizowanie przyjęć i spotkań towarzyskich, ale pilnuj także własnych interesów. Jeżeli masz wspólników, to koniecznie sprawdź, co dzieje się z waszymi wspólnymi pieniędzmi. Ale w pracy nie dopytuj, kto ile zarabia, bo doprowadzisz do niezręcznych sytuacji. Będziesz tryskał energią. Dołączysz do pomysłowych przyjaciół i sprawisz radość swojej rodzinie.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Pora zapomnieć o kłopotach. Planety pomogą ci oczyścić aurę i pozbyć się niezdrowych przyzwyczajeń. Pojawi się okazja do szczerych rozmów i poznania kogoś od podszewki. Poczujesz, że jest to odświeżająca sytuacja, która dostarcza ci pomysłów i energii. Zechcesz wyruszyć w świat i poznawać nowych ludzi. Na razie odkryjesz atrakcyjne miejsca w twoim rejonie, a później możesz zacząć się pakować.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Znajdziesz się w takim miejscu i w takim towarzystwie, że poczujesz się jak ryba w wodzie. Aura sprzyja zawieraniu przyjaźni i odnawianiu dawnych znajomości. Pogodzisz się z tymi, z którymi byłaś w konflikcie. Nawiążesz kontakty z osobami, które pomogą ci czegoś nowego się nauczyć lub znaleźć lepsze zajęcie. Czas będziesz spędzała na pożytecznych zajęciach. Dobrze wywiążesz się ze swoich obowiązków.

Waga (24 września – 23 października)

Zwolnij tempo i zaprowadź wokół siebie porządki. Skup się na najważniejszych sprawach, bo inaczej zapanuje w twoim życiu chaos, z którego długo się nie wyplączesz. Pojawią się doskonałe pomysły, a jeśli jeszcze znajdziesz sposób ich realizacji, to z tej mąki niebawem będzie chleb. Zaczniesz rozwijać własne zainteresowania, nauczysz innych tego, co najlepiej umiesz. Możliwe także, że pomożesz komuś finansowo.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nie trzymaj się kurczowo tego, co dotychczas osiągnąłeś. Bywa tak, że coś musi odejść, zakończyć się, a w jego miejsce przychodzi nowe. Patrz do przodu, a nie oglądaj się za siebie, bo to, co było, wcale nie musi być lepsze od tego, co dopiero nadejdzie. Wprost przeciwnie, najszczęśliwsze sytuacje dopiero przed tobą. Jeżeli pojawią się chwilowe problemy w pracy lub w domu, to będą one miały działanie oczyszczające.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Trwa dobra passa w finansach i interesach. Będziesz miał szczęście w grach losowych, jest duże prawdopodobieństwo, że wyciągniesz swój szczęśliwy los. Spotkasz się z kimś, kto działa na ciebie odprężająco, rozluźnisz się i odstresujesz. Single mogą teraz poznać swoją drugą połowę, a zaobrączkowani zaczną odświeżać swój związek. Całkiem możliwe, że ktoś, o kim nie miałeś dobrego zdania, pozytywnie cię zaskoczy.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Zakończysz sprawy rozpoczęte w przeszłości i wejdziesz na nową drogę. Możliwe, że wyjedziesz, zmienisz miejsce pobytu, poznasz całkiem nowe osoby. Jeśli spotkasz jakieś większe lub mniejsze przeszkody w realizacji zadań, to pokonasz je jednym skokiem, trzeba tylko się na niego odważyć. Niektórzy z was umocnią swoją pozycję zawodową lub podejmą ważne decyzje w sprawach osobistych albo dokonają ważnej transakcji.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Jeśli ostatnie dni nie przyniosły żadnych zmian, to spodziewaj się ich niebawem. Nie bądź bierny i nie czekaj aż coś ci los przyniesie, weź sprawy w swoje ręce. Musisz tylko wiedzieć, dokąd zmierzasz i czego tak naprawdę chcesz. Podejmiesz wyważone decyzje w sprawach osobistych, dokonasz udanych transakcji albo wejdziesz w związek, który będzie trwały i przyniesie ci wymarzoną stabilizację.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Będzie trochę stresów w pracy, ale dobrze zrobisz, jeśli powiesz sobie: Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wszelkie zmiany spowodują, że twoja kariera nabierze tempa, a jeśli nie masz pracy, to albo ją znajdziesz, albo wkrótce w ogóle nie będzie ci ten etat potrzebny. W sprawach finansowych nie czekaj na lepsze okazje, bo one właśnie nadeszły. Interesy załatwiaj do południa, bo później powietrze będzie z ciebie uchodzić.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ