Przybywa posiadaczy Starachowickiej Karty Seniora 60+

W numerze

Przybywa posiadaczy Starachowickiej Karty Seniora 60+

Program Starachowicka Karta Seniora 60+ ma coraz więcej zwolenników. W minionym tygodniu wręczono jubileuszową - z nr 3000.

Oficjalne wręczanie karty nr 3000 nastąpiło podczas konferencji prasowej poświęconej polityce senioralnej. Starachowicką Kartę Seniora 60+ z numerem 3000 z rąk prezydenta miasta odebrała Anna Pocheć, która tym samym dołączyła do grona osób uprawnionych do licznych zniżek.

- Wszystkich mieszkańców Starachowic, którzy ukończyli 60. rok życia, zachęcam, by przystąpili do tego programu. Nasi seniorzy mają możliwość otrzymania zniżek nie tylko na terenie miasta, ale także w innych ośrodkach, które przystąpiły do programu. Dla nas zaszczytem jest to, że Starachowice znalazły się w czołówce gmin w Polsce, które wzorcowo prowadzą politykę senioralną - powiedział prezydent Marek Materek.

To, na jakie zniżki mogą liczyć seniorzy uzależnione jest od partnerów projektów, których systematycznie przybywa, a wachlarz oferowanych usług jest bardzo szeroki. Aktualne dane dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego lub w Domu Seniora Manhattan zlokalizowanym w Galerii Skałka. Tam też można złożyć wniosek o wydanie karty seniora.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ