Jego forma, to już norma

Dawid Kubiec znów triumfuje

Informacje sportowe

Jego forma, to już norma

Dawid Kubiec znów triumfuje

 

Kolejne udane starty zaliczył Dawid Kubiec. Tylko w jeden weekend zawodnik Juventy Starachowice triumfował w trzech biegach na dystansach 10 kilometrów. Warto zaznaczyć, że jednego dnia wygrał w dwóch startach.

Na tydzień przed docelową imprezą Dawida Kubca w tym sezonie, nasz zawodnik zaprezentował niesamowitą formę. Tylko w jeden weekend wygrał w trzech biegach. Zarówno w Kielcach, Busku-Zdroju i Kazimierzy Wielkiej rywalizował na dystansie 10 kilometrów. Wszystkie biegi wygrał.

- Pomimo złamanego palca, wygrałem trzy biegi. W sobotę startowałem w Kielcach w biegu Bike Expo Run, a mój zwycięski czas to 39:57. Natomiast w niedzielę o godzinie 11.30 wystartowałem w XVI Międzynarodowym Biegu Zdrojowym. Trasę pokonałem w czasie 34:39 i dało mi to zwycięstwo. Od razu po tym biegu szybko pojechałem do Kazimierzy Wielkiej i tam o godzinie 13.15 znów rywalizowałem na dystansie 10 kilometrów. Wygrałem z rewelacyjnym czasem 32:17, co jest potwierdzeniem mojej życiowej formy - skomentował Dawid Kubiec.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ