Triumf Bębasa

Rywalizowali najlepsi spławikowcy

Informacje sportowe

Triumf Bębasa

Rywalizowali najlepsi spławikowcy

Drugą rundę Spławikowych Mistrzostw Koła Brody wygrał Bogusław Bębas. Złowił wymiarowego szczupaka oraz trzy okonie. Tuż za jego plecami uplasowali się Jacek Kawalec i Bogdan Lis.

Drugą turę Spinningowych Mistrzostw Koła Brody rozegrano 10 września br. z udziałem 17 uczestników, a - co warte podkreślenia - siedmiu z nich to debiutanci w tej edycji.

- Pogoda tym razem dopisała, z rybami też nie było najgorzej, ponieważ tylko dwóch zawodników zakończyło rywalizację bez wymiarowego łupu - skomentował Paweł Kalista z Koła Brody.

Wygrał Bogusław Bębas, który złowił pięknego szczupaka oraz trzy okonie. Niestety zerowy wynik z pierwszej tury pozbawił go możliwości zajęcia czołowego miejsca w całych zawodach. Drugi był Jacek Kawalec z dwoma pięknymi okoniami i jednym mniejszym, natomiast trzeci Bogdan Lis z jednym pięknym okoniem.

Po podsumowaniu wyników z obu tur okazało się, że Spinningowym Mistrzem Koła na 2017 rok został Marcin Piwnik, wicemistrzostwo przypadło Bogdanowi Lisowi, a na najniższym stopniu podium stanął Jacek Kawalec. Marcin Piwnik i Bogdan Lis wezmą udział w Spinningowych Mistrzostwach Okręgu.

Tradycyjnie na koniec "brodowskiej" rywalizacji losowano nagrodę rzeczową. Tym razem największe szczęście miał Andrzej Kopyś, który otrzymał kołowrotek spinningowy.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ