Piwnik znów w formie

Wędkarska rywalizacja

Informacje sportowe

Piwnik znów w formie

Wędkarska rywalizacja

 

Zakończyła się tegoroczna rywalizacja spławikowa wędkarzy zrzeszonych w kole PZW w Brodach. Najlepszy okazał się prezentujący bardzo wysoką formę Marcin Piwnik. 

Sezon letni wędkarzy powoli zmierza ku końcowi, ale emocji nie brakuje. W niedzielę, 17 września odbyły się ostatnie z serii zawodów spławikowych organizowanych przez koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Brodach. Emocji nie brakowało, a o zwycięstwie zadecydowało naprawdę niewiele. Najlepszy okazał się Marcin Piwnik, który w obecnym sezonie wygrywał już wiele zawodów różnego typu. Zwycięstwo tym razem zawdzięcza wynikowi zaledwie 725 gramów.

- Ryby podczas zawodów bardzo słabo żerowały. Łowione były głównie małe leszczyki i jazgarze. Po raz kolejny klasę pokazał Marcin Piwnik, który obecnie prowadzi w ogólnej klasyfikacji i potwierdza, że jest wędkarzem wszechstronnym, odnosząc sukcesy w każdej metodzie połowu - skomentował Paweł Kalista z koła w Brodach.

Drugie miejsce zajął Kamil Mazur, który osiągnął wynik gorszy od zwycięzcy o zaledwie 15 gramów. Najniższy stopień podium przypadł Andrzejowi Sikorskiemu, a kolejne miejsca zajęli: Maciej Zaczek, Bogusław Bębas i Waldemar Kania.

Nagrody najlepszym wręczył prezes koła Maciej Zaczek.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ