Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nie będziesz tracić czasu ani marudzić. Zajmiesz się dokładnie tym, czym powinieneś. Dobry tydzień na zakupy i interesy. We wszystkim będziesz skuteczny. Jesień się zaczyna, ale ty wciąż będziesz w wakacyjnych klimatach. Wrócą wspomnienia z letnich przygód i niecodziennych przyjemności. W pewnych sytuacjach trzeba będzie jednak przyjąć stanowczą postawę. Jeśli nie chcesz kontynuować jakiejś znajomości, to nie rób nic na siłę.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Dokonując ważnych wyborów, zaufaj intuicji. Uważaj, żeby nie przegapić dobrego momentu, bo wyjątkowa okazja przejdzie ci koło nosa. Dotyczy to zarówno poważnych inwestycji, jak i codziennych, domowych spraw. Cieszyć się będziesz powodzeniem i możesz liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w sprawach partnerskich. Wiele możesz zdziałać swoim wdziękiem i tym, że jesteś lubiany oraz szanowany wśród najbliższych.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

To czas na spotkania, rozmowy i podtrzymywanie kontaktów. Niektóre z nich mogą się okazać bardzo korzystne. Ktoś cię czegoś ważnego nauczy, ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. Może ci się zdarzyć niesamowite spotkanie, może odwiedzić cię bardzo miły gość. Popołudniami trzeba się będzie zabrać za praktyczne zajęcia, bo masz zaległości. Przejrzyj garderobę, powyrzucaj stare rzeczy, bo szafa pęka.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

To jest pora na zmiany w sprawach zawodowych, a także na poukładanie i uporządkowanie różnych bieżących spraw. Musisz oswoić się z czymś, z czym jeszcze nie miałeś do czynienia, na przykład z dłuższym czasem pracy albo nowymi obowiązkami. Powinieneś porzucić swoje towarzyskie zapędy, znajomi cierpliwie poczekają, a może nawet włączą się w to, co będziesz robił. Źle będą traktowane pogaduszki z kolegami.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Okaż więcej zrozumienia, bo krytyka lub narzekanie pewnej osoby, które cię drażnią, zapewne jest wyrazem troski o ciebie. Na pewno będziesz rozrywany towarzysko, ale nie zapominaj o zobowiązaniach, jakie wcześniej wziąłeś na siebie. Będzie co wspominać, bo przed tobą długie, ważne rozmowy, a może nawet spacery we dwoje. Zjednasz sobie sympatię otoczenia, a ktoś koniecznie zechce zostać twoim przyjacielem.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Trzeba będzie podjąć jakieś ważne decyzje, takie, z którymi dotąd zwlekałaś. Musisz zamknąć niezałatwione sprawy i być może przygotować się do wyjazdu. Dobry czas, by zadbać o urodę i zaopatrzyć się w nowe ciuchy. Z kimś bliskim możesz się posprzeczać, ale to będzie tylko wstęp do tego, żeby było wam naprawdę miło. Życie może cię w pewnym momencie zaskoczyć i wydarzy się coś, czego zupełnie nie planowałaś.

Waga (24 września – 23 października)

Dostaniesz ważną wiadomość lub zostaniesz gdzieś wezwana. Trzeba będzie komuś pomóc lub o coś nowego powalczyć. Dbaj o swoje nowe zajęcia, rozpoczynaj projekty. Będzie okazja, aby pochwalić się całemu światu tym, co dotąd dokonałaś. Warto teraz dokonać zmian w twojej codziennej diecie. Organizm masz silny i z niewielką pomocą możesz zwalczyć drobne dolegliwości. Na dodatek zadba o ciebie bardzo obrotna osoba.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Zostaniesz doceniony przez innych, poczujesz się potrzebny i niezastąpiony. Warto dać z siebie wszystko, żeby to trwało jak najdłużej. W sprawach uczuciowych będziesz umiał pogodzić rozum z sercem. Pojawią się doskonałe relacje z partnerem i rodziną, przestaniecie się wreszcie spierać o nieistotne sprawy. Bez problemu będzie ci przychodziło uczenie się, możesz nawet wziąć na siebie dodatkowe obowiązki.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będzie sporo zamieszania z powodu ludzi, którzy przyjdą i będą mieli jakieś pretensje. Bardzo szybko sobie z nimi poradzisz i ich odprawisz, a na koniec okaże się, że jak zwykle miałeś rację. Przed tobą nowa, zaskakująca znajomość. Ktoś ci coś zaproponuje albo dostaniesz od niego prezent. Częściej będziesz wychodzić z domu, a może nawet gdzieś na krótko wyjedziesz. Jeśli coś ci dolegało, to błyskawicznie o tym zapomnisz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Czas przyspieszy. Zwłaszcza godziny przedpołudniowe będą cenne i wypełnione ważnymi sprawami. Dobry moment, aby skończyć z czymś nieprzyjemnym, co ci tylko ciąży i sprawia, że się martwisz i źle czujesz. W miłości pora, żeby komuś powiedzieć "tak" lub "nie". W wolnym czasie warto iść na zakupy i zapoznać się z tym, co jest teraz na czasie. Nie obawiaj się, że cię na to nie stać, bo wkrótce dobrze zarobisz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Pora na trochę ruchu. Wycieczki, imprezy, udział w festynach i innych tłumnych spotkaniach. Będziesz uprawiał sporty, zaczniesz się odchudzać, a możliwe, że sam zorganizujesz jakieś atrakcyjne spotkanie, np. grzybobranie albo spacer. Planety zapewnią ci równowagę i spokój, nikt nie zdoła cię zdenerwować. Swoim stoicyzmem zaimponujesz wysoko postawionym osobom, które w zamian wyślą cię na szkolenie lub włączą do ważnego projektu.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Czeka cię masa spraw. Przed tobą jakieś zebrania, narady, i to nie tylko w pracy, ale także wśród sąsiadów i znajomych. W twoim otoczeniu mogą rozpocząć się remonty lub inne przedsięwzięcia, które sprawią, że lepiej ci się będzie w przyszłości żyć. Musisz się skupić i zabrać za sprawy praktyczne. Na przykład pisanie wiadomości lub załatwianie spraw w urzędach. Kupisz bilet i niebawem się gdzieś daleko wybierzesz.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ