I Bieg po Ziemi Pawłowskiej – Biegaj z Plusem

Informacje sportowe

I Bieg po Ziemi Pawłowskiej – Biegaj z Plusem

Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus zorganizowała świetną imprezę sportową dla wszystkich chętnych.

Na starcie I Biegu po Ziemi Pawłowskiej w stanęło ponad 170 zawodników. Bieg główny na dystansie 5 km zaliczyło 76 osób, biegi dla dzieci i młodzieży 103 osoby. Najmłodszym zawodnikiem był 4-letni Nikodem Kuzka, najstarszą zawodniczką Wanda Prucnal (62 lata).

W biegu głównym prym wiódł Dawid Kubiec z Juventy Starachowice, wyprzedzając na mecie Sylwestra Lepiarza (LKB Rudnik) i Damiana Kuterę z STS Skarżysko-Kamienna. Wojciech Jarosz z Juventy był w klasyfikacji open szósty, a za nim uplasowali się: Sylwester Dudek (LKB Rudnik), Rafał Orczyk (Kałków - Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus), Maciej Hamera - uczeń I LO z Pawłowa), Kinga Kacuga z Bałtowa, Karol Gębka z Ostrowca, Ernest Niemaszewski z Bodzentyna, Karol Jagieło z Lubieni, Adam Pocheć z Bodzentyna, Sebastian Śpiewak z Lubieni, Mikołaj Sobolewski z Adamowa, Wiesław Szabat - LKB Rudnik, Tomasz Dróżdż (Lubienia), Mateusz Molenda (Trener244.com.pl), Dariusz Nowak (Skarżysko-Kamienna), Agnieszka Matyszek (LKB Rudnik), Michał Capała (Zabiegane Starachowice), Rafał Przygoda Starachowice, Sławomir Klepner (Starachowice), Kinga Brzoszkiewicz - Starachowice Husaria Race Team, Dominik Powrózek (Starachowice), Jan Pocheć (Pawłów) i Mateusz Maciąg (Starachowice).

Liczną obsadę miały również biegi dzieci i młodzieży. Oto najlepsi w poszczególnych grupach wiekowych.

Klasy 0-II dziewczęta (300 m)

1. Natalia Zabłocka - Warszawa

2. Julia Kaczmarska - SP Dąbrowa

3. Maja Pocheć - Kałków

4. Wiktoria Janasiak - SP nr 2 Starachowice

5. Bianka Kwiatek - Z.S. Rzepin

6. Patrycja Sepiół - SP Dąbrowa

7. Gabriela Mikos - SP Godów

8. Lena Stępień - SP Dąbrowa

Klasy 0-II, chłopcy - 300 m

1. Maksymilian Dziułka - SP Godów

2. Filip Matysek - S.P Szerzawy

3. Tobiasz Szymański - Rzepin Pierwszy

4. Adrian Ćwikła - Warszówek

5. Jan Pocheć - Wawrzeńczyce

6. Kacper Gałka - Kałków

7. Jakub Lasek - Radkowice Kolonia

8. Jakub Jarosz - Krajków

9. 3 Adrian Gawlak - Ostrowiec

10. Fabian Cioroch - Grabków

Klasy III - IV , dziewczynki - 500 m

1. Magdalena Borkowska - LKB Rudnik

2. Maja Jeziorska - Godów

3. Zuzanna Pocheć - Wawrzeńczyce

4. Ilona Figiel - Grabków

5. Nikola Sikora - Rzepin Kolonia

6. Julia Kartasińska - Rzepin Kolonia

7. Milena Cioroch - Grabków

8. Weronika Kielisz - Chybice

9. Wiktoria Pocheć - Kałków

10. Bernadetta Kwiecień - Godów

Klasy III - IV, chłopcy - 500 m

1. Dariusz Sikora - LKB Rudnik

2. Mikołaj Sikora - Radkowice

3. Kacper Ślifierz - LKB Rudnik

4. Przemysław Zapała - Godów S

5. Kacper Matysek - Brzezie

6. Karol Przygoda i SP nr 1 Starachowice

7. Bartosz Klepner - AP STAR

8. Bartosz Mikos - Kałków

9. Konrad Kuzka - Bodzentyn

10. Alan Stępniewski - LKB Rudnik

Klasy V - VI, dziewczęta - 800 m

1. Aleksandra Wróblewska - Chybice

2. Klaudia Kowalska - LKB Rudnik

3. Pola Imielińska - LKB Rudnik

4. Katarzyna Zarychta - LKB Rudnik

5. Maria Kosiarska - Chybice

6. Karina Zębała - Chybice

7. Zuzanna Ponikowska - Chybice

8. Sandra Wójcik - Jadownik

9. Wiktoria Sepioło - Dąbrowa

10. Ola Banasiak - Godów

Klasy V - VI, chłopcy - 800 m

1. Krystian Slifierz - LKB Rudnik

2. Daniel Latała - Jawór Stary

3. Jakub Kulik - Chybice

4. Paweł Zapała - Godów

5. Patryk Pożoga - Chybice

6. Jakub Nowak - Kałków

7. Wiktor Wiecha - Szerzawy

8. Karol Lasek - Chybice

9. Patryk Jagiełło - Brzezie

10. Jakub Wójcik - Jadowniki

Gimnazjum, dziewczynki - 1500 m

1. Monika Bonio - LKB Rudnik l

2. Alicja Karwacka - LKB Rudnik

3. Małgorzata Spadło - Chybice

4. Marcelina Ćwikła - Warszówek

5. Amelia Latała - Chybice

6. Luiza Rydzowska - Chybice

7. Dominika Zabawska - Chybice

8. Paulina Jagiełło - Chybice

9. Natalia Domańska - Chybice

Gimnazjum, chłopcy - 1500 m

1. Piotr Mikos - Kałków

2. Kacper Zychowicz - Starachowice

3. Bartosz Lasek - Ambrożów

4. Kacper Gałek - Chybice

5. Filip Paprot - LKB Rudnik

6. Bartek Wojton - Chybice

7. Sebastian Jaworski - Chybice

8. Dominik Glina - Radkowice

9. Jakub Cieśla - Chybice

10. Dawid Jarosz - Chybice Gimnazjum

Szkoły średnie, dziewczyny - 1800 m

1. Natalia Kwiecień - LKB Rudnik l

2. Dominika Lipa - Pawłów

Szkoły średnie, chłopcy - 1800 m

1. Sebastian Rogalski - STS Skarżysko

2. Michał Karasiński - LKB Rudnik

3. Bartosz Bernaciak - LKB Rudnik

4. Mateusz VESELY - #SzydłowiecBiega

5. Krystian Góźdź - Łomno

6. Mateusz Głowacki - Ambrożów

7. Sylwester Przygoda - II LO Starachowice

8. Dawid Kasprzyk - ULKS "JODŁA" Bodzentyn

(az_

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ