Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Czeka cie wielkie sprzątanie. Także w papierach i w komputerze. Zrobisz przegląd tego, co masz w domu i w szufladach w firmie. Trochę się natrudzisz, ale będziesz zadowolony i znajdziesz coś, co ci zaginęło. Dużo uwagi poświęcisz dzieciom, a także zwierzętom, jeżeli je masz. O życiu pomyślisz z większą dozą realizmu. Przestaniesz się fascynować czymś, co nie jest ważne, a zaprzątało ci głowę.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

W uczuciach ocieplenie. Jeśli nie odzywaliście się do siebie albo robiliście sobie przykrości, to teraz usłyszysz słowo: Przepraszam. Sam także zaczniesz emanować cieplejszymi uczuciami i przestaniesz mieć do wszystkich pretensje. Usłyszysz miłe słowa, a i sam staniesz się bardziej wyrozumiały. Możliwe są awarie. Coś trzeba będzie naprawiać, wezwać kogoś na pomoc. Zrobisz pilne zakupy i sprawisz komuś przyjemność.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Będziesz mieć świeży umysł i ciekawe pomysły. Jeśli coś tworzysz, to natchnienie będzie ci sprzyjać. Zrobisz świetne zdjęcia, napiszesz do kogoś trafny list. Praca i obowiązki domowe nie będą uciążliwe, znajdziesz czas dla siebie i rodziny albo dla ukochanej osoby. Dobry moment, byś zorganizował wycieczkę w wymarzone miejsce albo zaprosił gości. Możliwa jest także romantyczna kolacja we dwoje.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Czeka cię burza mózgów, czyli rozmowy o tym, co można zmienić w związku, w domu lub w pracy. Możesz umocnić dotychczasową pozycję wśród najbliższych, przekonać ich do swoich zamiarów. Zrobisz porządki, ugotujesz dobry obiad. To nie będzie stracony czas, choć możesz być trochę znudzony. Planety podsuną ci pomysły na nowe zainteresowania i odsuną od ciebie codzienne kłopoty.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Masz zielone światło do realizowania dalekosiężnych planów. Świetnie wszystko zaplanujesz i rozdzielisz pracę. Wszystko to, co teraz zdziałasz, będzie trwałe i zostanie zauważone. Może nawet powiedzą o tobie w telewizji lub napiszą w lokalnej gazecie. Dobrych, szczęśliwych chwil będzie więcej niż tych nieprzyjemnych, więc przestaniesz się tak martwić i denerwować. Najmniejszym nakładem pracy osiągniesz maksymalne korzyści.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Czeka cię dużo namiętnych chwil we dwoje. Będziesz także w bardzo dobrej formie intelektualnej. Sprawy zawodowe pójdą ci jak z płatka, niewykluczone, że awansujesz lub dostaniesz lepszą pracę. Bierz nowe zlecenia i startuj z nowymi projektami, a niebawem zostaniesz szefem. Dobrze ci pójdą rozmowy z wysoko postawionymi osobami, możesz więc iść na skargę lub zgłaszać swój pomysł w jakimś urzędzie.

Waga (24 września – 23 października)

Będzie sporo obowiązków, ale z korzyścią dla ciebie – żebyś się za bardzo nie rozleniwiła. Pojawią się przyjemności, tak, byś czuł, że lato dopiero się kończy. Trzeba się skupić na sprawach organizacyjnych i zrobić zapasy na zimę. Trochę posiedzisz w kuchni, ale nie sama. Znajdzie się dobre towarzystwo. Zapiszesz się na kursy i szkolenia. Odważysz się na naukę czegoś ekstremalnego. Zapomnisz o wakacyjnych zauroczeniach.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wycieczka albo wizyta u rodziny może być całkiem banalna, ale przyniesie bardzo ważne inspiracje. Utwierdzą się w tobie wcześniejsze postanowienia i zechcesz postawić wszystko na jedną kartę. To będzie dotyczyło przede wszystkim sfery zawodowej, ale całkiem możliwe, że także sercowej. Oznacza to ślub lub poważny zakup, a może wyjazd do pracy gdzieś daleko. Czeka cię ożywienie i przypływ optymizmu.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Jeśli wybierasz się w podróż, to uważaj, żeby nie zabłądzić. Nie martw się o finanse, bo nawet gdy ci się będzie wydawało, że nie wystarczy do pierwszego, to znajdzie się wyjście z trudnej sytuacji. Przed tobą wycieczki, wyjazdy, zaproszenia od znajomych. Czeka cię kilka przyjemnych wieczorów lub poranków. Obejrzysz dobry film, w twoje ręce trafi bardzo ciekawa książka, od której z trudnością się oderwiesz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Pamiętaj, że w towarzystwie zdziałasz więcej niż w pojedynkę. Ktoś będzie cię mobilizował i podpowiadał, jak wyjść z trudnej sytuacji. A poza tym wspierał. Skup się na codziennych sprawach, bo w nich czeka cię największe powodzenie. Dopisze ci praktyczny zmysł, dzięki czemu tanio się utrzymasz i zaoszczędzisz pieniądze. Wkrótce otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Jeśli zajmiesz się swoim zdrowiem i kondycją, to nie pożałujesz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Planety sprzyjają robieniu porządków i organizowaniu przyszłości. Nadchodzą także bardzo dobre czasy dla spraw sercowych. Będą cię otaczali ci, których lubisz i kochasz, nawet tacy, których ledwo znasz, okażą się bardzo życzliwi. Coś, co odczytasz jako przypadek, wydarzy się dzięki staraniom konkretnej osoby, która chce dla ciebie dobrze. Będzie ci przyjemnie i miło, bo zostaniesz obdarowany uroczym prezentem.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Wszystko wskazuje, że osiągniesz ważny cel lub przynajmniej się do niego zbliżysz. Będziesz przebojowy i przedsiębiorczy, co oczywiście przełoży się na sukcesy w życiu towarzyskim i zawodowym. Będziesz się cieszył uznaniem wśród najbliższych, Zaczną wreszcie słuchać, co masz do powiedzenia i wypełniać twoje polecenia. Razem coś dobrego zjecie, zrobicie porządki lub pojedziecie na wycieczkę.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ