Z raportów policyjnych

Tysiące złotych strat

Nieznany sprawca na terenie jednej z firm w Starachowicach ukradł z 40 maszyn elektroniczne i elektryczne elementy sterujące. Poszkodowany straty wycenił na 45 tysięcy złotych. Do kradzieży doszło 22 czerwca, ale policjanci o zdarzeniu poinformowali zostali dopiero teraz.

Internetowe oszustwo

18-letnia mieszkanka Pawłowa kupiła za pośrednictwem portalu internetowego telefon komórkowy wartości 1500 złotych. Na konto sprzedającego przelała 750 złotych zaliczki, a pozostałą część miała przelać po otrzymaniu telefonu. Zakupionego towaru jednak nie otrzymała, a kontakt ze sprzedającym się urwał. 18-latka zawiadomiła policję o oszustwie 12 września.

Z koszuli wyciągnął telefon

W środę, 13 września w poczekalni jednej z placówek medycznych w Starachowicach, nieznany sprawca zabrał z koszuli 57-letniego mężczyzny telefon komórkowy wartości 1850 złotych.

Zmarła z przyczyn naturalnych

12 września br. starachowiczanka poinformowała służby, że samotnie mieszkająca matka, którą się opiekuje, nie otwiera drzwi i mogło dojść do tragedii. Na miejscu pojawili się strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Po otwarciu drzwi w domu znaleziono ciało 78-letniej kobiety. Lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ