Pokoleniowy piknik ze starachowiczanami

W Warszawie

W numerze

Pokoleniowy piknik ze starachowiczanami

W Warszawie

 

Parady Seniorów, to wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Tego dnia manifestują siłę solidarności międzypokoleniowej i świetnie się bawią!

Seniorzy trzeci raz wyszli na ulice Warszawy. W tegorocznej paradzie ph. "Dojrzali -Wspaniali", zorganizowanej 2 września przez Fundację ZACZYN z Warszawy przy wsparciu MRPiPS, obecna była 60-osobowa grupa przedstawicieli: Starachowickiej Rady Seniorów, UTW, Klubów Seniora: "Manhattan", "Złota Majówka", "Jarzębinka" i "Jesienny Listek" oraz domowników D.D. Senior-WIGOR W barwnym korowodzie przeszli ulicami Warszawy wśród tysięcy innych seniorów i bawili się na pikniku w kampusie Uniwersytetu Warszawskiego.

- Dzięki jednolitym strojom, oryginalnym transparentom i Babie Jadze (Bożena Cyran), delegacja Starachowic wzbudziła dużą sensację i zainteresowanie zarówno wśród przechodniów, jak i licznych mediów zgromadzonych na trasie korowodu. Pomimo siąpiącego deszczu... było wesoło - relacjonują nasi seniorzy.

Do tańca przygrywała Dj Wika, odbyły się ciekawe panele dyskusyjne, warsztaty i ćwiczenia ruchowe. Na uczestników czekał także darmowy poczęstunek.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ