Kuzia z pucharem wójta

Brody wędkarstwem stoją

Informacje sportowe

Kuzia z pucharem wójta

Brody wędkarstwem stoją

 

Passa wędkarskich sukcesów Kamila Kuzi trwa. Kolejny puchar. Tym razem okazał się najlepszy w zawodach o Puchar Wójta Gminy Brody Marzeny Bernat. 

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym na zbiorniku Brody w okolicach Gimnazjum w Rudzie odbywają się wędkarskie zawody o Puchar Wójta Gminy Brody Marzeny Bernat.

- W tym roku, aby urozmaicić charakter zawodów, Zarząd Koła podjął decyzję, aby uczestnicy mogli łowić wybraną przez siebie metodą: spławikową lub gruntową. Rywalizacja trwała trzy godziny. Przechodzący front atmosferyczny niewątpliwe miał wpływ na wyniki połowów, ponieważ bardzo słabo żerowały większe egzemplarze leszczy. Z uwagi na mieszaną metodę połowu, zawody te nie były zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Koła Brody - informują organizatorzy.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Kamil Kuzia, z łącznym wynikiem 1990 punktów. Jego przewaga nie była aż tak znacząca, bo najlepszych trzech zawodników dzieliło zaledwie 80 punktów. Na drugim miejscu tej rywalizacji uplasował się Paweł Pająk z wynikiem 1925 punktów, natomiast trzecie miejsce zajął Marcin Piwnik uzyskując 1910 punktów.

Na uczestników czekał poczęstunek ufundowany przez panią wójt, która najlepszym zawodnikom wręczyła pamiątkowe puchary, natomiast Waldemarowi Kani wylosowaną nagrodę rzeczową, którą był kołowrotek spinningowy.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ