Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Kłopoty i troski zostawisz za sobą, poczujesz w sobie optymizm i zapał do pracy oraz rozwoju. Zrobisz krok milowy w pewnej bardzo ważnej sprawie towarzyskiej. Nie zabraknie ci przygód i wspaniałych wrażeń. Być może trzeba będzie podjąć ważne decyzje i uwolnić się od przeszłości, może zmienić pracę lub zerwać z kimś kontakty. Nic nie będzie w stanie cię zasmucić, a przyjaciele wesprą cię w każdej trudnej sytuacji.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Trzeba się będzie zająć wieloma sprawami naraz. W domu będzie sporo różnych prac do wykonania, możliwe są remonty i przemeblowania. Wokół wydarzą się jakieś emocjonalne wydarzenia. Być może trzeba będzie kogoś godzić albo samemu przepraszać i się rewanżować. Możesz wziąć udział w wycieczce, podróży lub rajdzie. Pewnie nie raz wsiądziesz na rower albo popływasz w jakimś dużym akwenie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Uda się wszystko, co z robisz z myślą o domu i rodzinie. Największe sukcesy czekają cię jednak w drobnych sprawach. Upieczesz dobre ciasto albo zrobisz najbliższym wspaniałą potrawę. Ktoś pochwali twój pomysł lub zmiany w domu. Całkiem możliwe, że czekają cię komplementy także w innych dziedzinach. W domu znajdziesz zrozumienie i będziesz miał poczucie spokoju, stabilizacji i bliskości. W finansach się poprawi.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Promieniujesz dobrą energią, przyciągasz powodzenie oraz życzliwych ludzi. Ktoś pomoże ci odnaleźć zgubę, zrobi dla ciebie jakiś dobry uczynek. Możesz grać w gry losowe, całkiem możliwe, że odniesiesz sukces w tej dziedzinie. Niekoniecznie zgarniesz najwyższą wygraną, ale i tak możesz być zadowolony. Przestaniesz się spierać ze znajomym z pracy, polubisz kogoś, kogo dotąd się obawiałeś i unikałeś.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli wybierzesz się z rodziną na zakupy, to lepiej ty trzymaj kasę. Musisz być bardziej asertywny i rozważny, bo grozi ci, że wrócisz z pustym portfelem, a do domu przyniesiesz niekoniecznie najpotrzebniejsze rzeczy. Lepiej teraz trochę zacisnąć pasa, grubsza gotówka przyda się na później. Przed tobą jakieś ważne inwestycje, duże zakupy, które wyznaczą twój los. Pogłębią się kontakty z rodziną, której dawno nie widziałeś.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Spadnie z twoich barków odpowiedzialność w jakiejś ważnej sprawie. Ktoś ci pomoże, doradzi i wesprze. Nie będziesz musiała się martwić o sprawy doczesne, bo interesy będą szły w dobrym kierunku. Zniknie ci z oczu złośliwy sąsiad lub sąsiadka, w pracy się trochę uspokoi i rozluźni. Poczujesz, że wszystko idzie zgodnie z twoim planem. Weekend zapowiada się na luzie i rozrywkowo. Nie będziesz musiała gotować i sprzątać.

Waga (24 września – 23 października)

Przestaniesz wreszcie tak przejmować się wszystkim, co dzieje się dookoła. Nie będzie już taki przytłaczający brak pieniędzy czy to, że szef ma do ciebie o coś pretensje. Bardziej optymistycznie spojrzysz na to, co się dzieje i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zacznie się wydarzać coraz więcej przyjemnych rzeczy. Poczujesz, że spotyka cię dokładnie to, co byś chciała. Najbliższy czas zapowiada się wyjątkowo pozytywnie.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Będzie się trzeba bardziej ogarnąć, posprzątać w domu lub przygotować się na przyjęcie gości. Zrobisz duże zakupy i z pewnością coś dobrego ugotujesz. Odwiedzą cię znajomi, przyjaciele lub rodzina. Dbaj o siebie, staraj się być atrakcyjny, bo przed tobą ważne spotkania. Wezwie cię szef lub dostaniesz zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy. Trzeba będzie także zrobić dobre wrażenie w towarzystwie, bo siedzenie w domu ci nie grozi.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Uwolnisz się od kłopotów finansowych oraz nieprzyjemności w pracy. Twoi koledzy zaczną zabiegać o zainteresowanie lub pomoc w ważnych sprawach. Zajmiesz się czymś nowym, ale nie sprawi ci to większych problemów. Ktoś cię namówi, byś sięgnął głębiej do portfela i najwyraźniej nadwyrężysz swoje finanse. Ale za to kupisz sobie coś, co sprawi ci przyjemność albo wyjedziesz w przyjemne miejsce i się trochę rozluźnisz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Dogadasz się wreszcie z kimś, z kim ostatnio miałeś na pieńku. Wszyscy ludzie będą do ciebie ugodowo nastawieni, nawet policjant, który zatrzyma cię do kontroli. Jeśli twoja praca polega na negocjacjach lub prowadzeniu rozmów, to wiele zdziałasz. Wszystko załatwisz, z każdym się dogadasz. Znajdziesz także dobre rozwiązanie pewnego rodzinnego problemu. Dotrą do ciebie ekscytujące informacje, które podziałają na twoją wyobraźnię.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Jeśli wybierzesz się teraz w podróż, to będzie ona ekscytująca. Zobaczysz nowe miejsca, pozwiedzasz i dowiesz się czegoś ważnego, co przyda się na przyszłość. Poznasz interesujących ludzi i nowe style życia, które cię zainspirują. Zechcesz coś zmieniać i robić w życiu coś innego. Zmienisz dietę albo zaczniesz uprawiać sport lub przynajmniej więcej spacerować. Czas sprzyja tym, którzy pragną przełamywać bariery w kontaktach z innymi.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Przybędzie ci odwagi i zaczniesz działać z rozmachem. Wprowadzisz w życie plan, który od dawna trzymałeś w zanadrzu. Przed tobą rozmowy i dyskusje, buzia ci się nie będzie zamykała. Wywalczysz coś w urzędzie albo namówisz kogoś, żeby ci pomógł. Zawrzesz korzystną transakcję lub coś taniego, a dobrego, kupisz. Bardziej kontroluj to, co mówisz w miejscach publicznych, bo ktoś może wykraść twój pomysł.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ