reklama

Tłumy bawiły się z Zenkiem!

Festyn pod Zaporą w Brodach

Brody

Tłumy bawiły się z Zenkiem!

Festyn pod Zaporą w Brodach

 

Tysiące osób bawiło się przy hitach Zenona Martyniuka z zespołem Akcent - gwiazdy Festynu pod Zaporą w Brodach, zorganizowanego przez władze Gminy Brody. 

Zenek Martyniuk to niekwestionowany aktualny król naszego rodzimego disco polo. Było pewne, że jego koncert w Brodach będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na szczęście nawet kiepska pogoda nie przeszkodziła we wspaniałej zabawie. Z każdą kolejną minutą w okolicach stadionu pojawiało się coraz więcej osób. Obecna była także wojewoda świętokrzyska Agata Wojtyszek.

Zanim jednak wójt Brodów Marzena Bernat oficjalnie otworzyła festyn i zaprosiła na występ gwiazdy, scenę opanowali młodsi artyści z regionu, a najmłodsi mogli skorzystać z wielu atrakcji ustawionych w okolicy. W muzyczny nastrój widzów wprowadziła Julia Dudek ze Studia Piosenki Starachowickiego Centrum Kultury w występie Rockowa Julka. O wrażenia artystyczne zadbali ponadto: Zespół "Plejada" z SCK, Orkiestra Dęta Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach oraz zespoły ludowe: "Echo Adamowa", "Brodowianki" i "Jarzębina".

Tłum oszalał, kiedy na scenie pojawił się Zenon Martyniuk i zespół Akcent. Wszyscy śpiewali z nimi największe przeboje z "Przez twe oczy zielone" i "Przekorny los" oczywiście.

Około godziny 21.00 na niebie rozbłysły fajerwerki, a ich urozmaicone kombinacje na tle Zalewu w Brodach wyglądały naprawdę imponująco. Finałem imprezy był natomiast koncert Disco Polo Show i dużo, dużo wspólnej zabawy.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ