reklama

Z raportów policyjnych

Ranna kobieta

Na skrzyżowaniu ulic Radomskiej i Bodzentyńskiej w Iłży, opel vectra zderzył się 19 sierpnia br. około godziny 17.40 z toyotą yaris. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala. Na razie nie wiadomo jaka była przyczyna wypadku.

Wandale na cmentarzu

Kilku nagrobków ktoś zniszczył w minionym tygodniu na cmentarzu we Wzdole Rządowym koło Bodzentyna. Straty wynoszą 20 tysięcy złotych. Policja prosi wszystkich świadków zdarzenia o zgłaszanie się do najbliższej jednostki.

Betonowy łup

W poniedziałek, 21 sierpnia ukradziono z posesji w gminie Wąchock 36 betonowych płyt oraz 9 betonowych słupków ogrodzeniowych. Poszkodowany wycenił stratę na 1100 złotych.

Kupiła, zapłaciła

i nie dostała

Mieszkanka Starachowic kupiła za pośrednictwem jednego z portali internetowych telefon komórkowy za 1100 złotych. Mimo wpłacenia ustalonej kwoty, zakupionego towaru nie otrzymała. O zdarzeniu poinformowała policjantów w poniedziałek, 21 sierpnia.

Stracił rower

We wtorek, 22 sierpnia z punktu naprawy rowerów na terenie Starachowic nieznany sprawca ukradł warty 700 złotych jednoślad. Poszkodowany w tej sprawie jest 40-letni mężczyzna.

Kradzież w firmie

Policjanci ze Starachowic w czwartek, 24 sierpnia zostali poinformowani o kradzieży na terenie jednej ze starachowickich firm. Nieznany sprawca z niezamkniętej i ogólnodostępnej szafki z narzędziami ukradł zaciskarkę do opasek ślimakowych. Przedstawiciel poszkodowanej firmy straty wycenił na 1990 złotych.

Nieszczęśliwy upadek

25 sierpnia br. po godz. 16.00 w Przymiarkach koło Młynka, 32-latek, jadący motorowerem Piaggio, przewrócił się na drodze gruntowej i z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie wykazało, że miał w organizmie 0,5 promila alkoholu.

Ukradł kosiarkę

Nieznany sprawca włamał się 14 sierpnia br. do pomieszczenia gospodarczego obok altanki w Starachowicach i ukradł kosiarkę spalinową. 77-letnia kobieta, która w minionym tygodniu zgłosiła ten fakt policji, oszacowała stratę na 400 złotych

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ