Kręci ich bezpieczeństwo

Wakacje z Wanacją

W numerze

Kręci ich bezpieczeństwo

Wakacje z Wanacją

 

W Klubie Spółdzielczym "Wanacja" podsumowano konkurs plastyczny zorganizowany we współpracy z Komendą Powiatową Policji i miejscowym Sanepidem. 

Konkurs plastyczny pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą" był jedną z atrakcji przygotowanych przez Klub Spółdzielczy "Wanacja". Prace młodych podopiecznych Klubu poświęcone były szeroko pojętemu bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku.

Starszy sierżant Agnieszka Staryczenkow z Komendy Policji i inspektor Agnieszka Pastuszka z Sanepidu przyznały I nagrodę Karolinie Pocheć, II miejsce Darii Łańcuchowskiej, a III miejsce przypadło pracy wykonanej przez Oliwię Padzik. Wszyscy uczestnicy otrzymali natomiast kolorowe dyplomy. Nagrody ufundowała KPP i Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Starachowicach.

- Zajęcia z bezpieczeństwa prowadzone są w Klubie "Wanacja" od wielu lat. Dzieci chętnie w nich uczestniczą - powiedziała Halina Kępińska z Klubu Spółdzielczego "Wanacja". - Świadczą o tym piękne, kolorowe prace, które można zobaczyć w Klubie.

Zostały wykonane pod kierunkiem instruktora Andrzeja Drożdża.

(zaz)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ