Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety sprawią, że będziesz usposobiony towarzysko, co sprzyja załatwianiu spraw na gruncie prywatnym. Poza tym zamiast omawiać różne interesy w biurze, będziesz wolał robić to w kawiarni lub restauracji. Przy okazji coś dobrego zjesz, a może spotkasz kogoś interesującego. Pamiętaj, że w kontaktach z bliskimi więcej można osiągnąć perswazją i spokojną rozmową, niż zakazami i krzykiem.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Dobrze zrobisz jeśli zorganizujesz ten tydzień pod hasłami luzu i swobody. Najlepiej ci będzie na urlopie, w jakiejś atrakcyjnej miejscowości. Ale nie musi to być coś drogiego. Ważne, żeby można coś ciekawego zobaczyć, przeżyć, a przy tym zabawić się i zażyć trochę ruchu. Nie jest zalecane zaszycie się w leśnej głuszy, gdyż potrzebujesz rozrywek i towarzystwa. A przede wszystkim jakichś kompanów do wesołej rozmowy.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Czy jesteś w pracy, czy na wakacjach, to dobry dzień, aby zrobić porządek w pewnych sprawach z przeszłości. Będziesz szukał zdjęć lub dokumentów, coś ważnego sobie przypomnisz. Możliwe, że kogoś przeprosisz, do kogoś zadzwonisz. Bez przeszkód załatwisz wszelkie formalności, a także spotkasz osobę, która ci coś podpowie i doradzi. Możesz podpisać jakąś umowę lub zawrzeć transakcję.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Kusić cię będą nowe wyzwania. Całkiem możliwe, że przymierzysz się do czegoś, czego jeszcze nigdy nie robiłeś. Możliwe, że w coś zainwestujesz, kupisz coś ważnego i dużego albo spróbujesz swoich sił w nowej dyscyplinie sportu. W pracy podejmiesz się nowych zadań albo samodzielnie zrobisz coś, co zawsze robili za ciebie inni. Czekają cię nowe wyzwania, sprawdziany lub egzaminy w jakiejś dziedzinie.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Nadchodzi czas na zmiany i przeciwstawienie się swoim przyzwyczajeniom. To może dotyczyć pracy, ale także jakichś innych dziedzin życia. Być może trzeba będzie wyjechać, niekoniecznie na wakacje. Czegoś pożytecznego się nauczysz i podejdziesz do starych spraw całkiem inaczej niż dotychczas. Przede wszystkim z większym dystansem. Przestaniesz się bać czegoś, co dotychczas spędzało ci sen z oczu.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Niektóre z was mogą przeżywać różne napięcia i niepokoje. Być może trzeba będzie odbyć jakąś ważną rozmowę, sprawdzić się w jakiejś nowej dziedzinie albo nawet wystartować w konkursie. Pewne jest, że osiągniecie coś, z czego potem będziecie dumne. Planety przyniosą wam nowe inspiracje oraz przyspieszenie biegu ważnych spraw, a także ułatwią robienie czegoś, czym się zajmujecie. Będziecie w dobrej formie intelektualnej.

Waga (24 września – 23 października)

Dobry czas dla podróżników, handlowców, a także ludzi nauki. Ciekawych świata i zgłębiających różne dziedziny wiedzy. Nauczysz się czegoś nowego, niekoniecznie jednak będzie to coś z naukowej półki. Może po prostu zaczniesz lepiej gotować albo lepiej mówić w innym języku. Singlom serce może żywiej zabić. Będą zawierały znajomości i przyjaźnie. To jest czas, gdy łatwo ci będzie poznać nowych ludzi.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wreszcie mogą się pojawić pieniądze, na które od dawna czekasz. Jeśli teraz znajdziesz sobie jakieś nowe zajecie, to z pewnością będzie ono dochodowe, chociaż na początku może na takie nie wyglądać. Czas sprzyja wszelkim kontaktom zagranicznym, a także uczeniu się języków obcych. Będziesz miał powodzenie w handlu i przy zawieraniu transakcji. Dobrze zrobisz, jeśli weźmiesz się za siebie i wykorzystasz ten okres, żeby się wybić.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Nie zabraknie ci odwagi w myśleniu o przyszłości, więc możesz śmiało nakreślać plany. Od razu przystąp do ich realizacji, żeby potem nie przyszło ci do głowy, aby się wycofać. Będziesz bywał w kawiarniach i restauracjach. Nie martw się, nie na własny koszt. Ktoś cię zaprosi. Poza tym czeka cię spotkanie z kimś, kto coś ciekawego ci zaproponuje, niekoniecznie będzie to sprawa zawodowa. Bez obaw przyjmuj nowe wyzwania i nie bój się ryzyka.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Trochę odpoczniesz, ale także będziesz krzątać się po domu i zajmować domowymi sprawami. Jeśli jesteś na wakacjach, to poleżysz na plaży, zrobisz dobre zakupy i znajdziesz pamiątki, które sprawią radość najbliższym. Stosunki z ludźmi będą wyjątkowo serdeczne, a wśród dalszych członków rodziny znajdziesz przychylnych przyjaciół. Udadzą się wszelkie uroczystości, imprezy, spotkania i randki.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Podejmiesz jakieś ważne decyzje, jakieś wydarzenia znacząco wpłyną na twój los albo zmieni się coś w sprawach zawodowych lub rodzinnych. Dobry czas na wizyty w urzędach oraz robienie porządków w papierach. Być może trzeba będzie znaleźć dawno niewidziane zaświadczenie lub inny dokument. W sprawach zawodowych poczujesz satysfakcję, a jeśli gdzieś wyjedziesz, to świetnie się zabawisz.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Przyspieszenie w sprawach, na których ci zależy. Spodziewaj się korzystnych dla siebie decyzji i rozstrzygnięć. Niektórzy z was mogą się wręcz poczuć wybrańcami losu, ale nie zachłystujcie się sukcesem i nie spoczywajcie na laurach. Zabierzcie się do dalszej roboty. Będziesz radosny i pełen optymizmu, co sprawi, że z łatwością zjednasz sobie ludzi i znajdziesz przyjaciół. Nie zabraknie ci przygód i wspaniałych wrażeń.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ