Z raportów policyjnych

Teraz sobie popali

Starachowiccy policjanci otrzymali na początku sierpnia br. zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. Nieznany sprawca ukradł około 400 paczek papierosów o łącznej wartości 5 tysięcy złotych.

Motoryzacyjna "sroka"

Nieznany sprawca ukradł 16 sierpnia z samochodu toyota na terenie Starachowic dwa lusterka boczne. Poszkodowany straty wycenił na 800 złotych.

Oszukany w sieci

27- letni mieszkaniec Nowej Słupi został oszukany w internecie. Wpłacił 1000 zł zaliczki za zakup dostawczego mercedesa, do przekazania auta nie doszło, zadatku mężczyzna również nie otrzymał. 14 sierpnia zawiadomił o tym fakcie policję..

Ukradli laptopa, gdy płonął dom

9 sierpnia późnym wieczorem spłonął dom przy ul. Słowackiego w naszym mieście. Okazało się, że również okradziono człowieka, któremu płonął dorobek życia. "Nie mam nic, straciłem wszystko, laptop był nieduży, firmy Acer. Były tam wszystkie ważne zdjęcia - napisał w sieci. Sprawą poruszeni są internauci: Niewiarygodne chamstwo i rzecz nie dająca się ująć w jakichkolwiek słowach krytyki! Apelujemy do złodzieja o zwrot zagrabionego sprzętu, a do osób, które mają informacje, gdzie jest ten laptop o przekazanie ich policji lub właścicielowi".

Błyskawicznie odzyskali łup

W piątek, 18 sierpnia około godziny 20.00 mężczyzna poinformował policjantów, że sprzed sklepu na ul. Południowej w Starachowicach nieznany sprawca ukradł mu rower szosowo-turystyczny o wartości 1500 złotych. Funkcjonariusze szybko wytypowali podejrzanego i przeszukali miejsca zamieszkania jego ojca oraz siostry. W pomieszczeniach gospodarczych u ojca był ukradziony rower.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ