Olimpia do remontu!

Już niebawem

W numerze

Olimpia do remontu!

Już niebawem

 

Główna sala w Urzędzie Miejskim, gdzie odbywają się sesje rady, a także organizowane są liczne spotkania czy konkursy ma zyskać nowy blask, i to niebawem.

Miejscy radni już od pewnego czasu dopominali się drobnych prac w sali, a głównie chodziło o wymianę krzeseł, które pamiętają nie jednego prezydenta i co najmniej kilka pełnych kadencji miejskiej rady. Już wiadomo, że zmodernizowane zostanie praktycznie wszystko. Przy okazji remontu sali prezydent zdecydował o remoncie korytarzy. Wykonawcę już wyłoniono.

- Pomieszczenia przeznaczone do remontu znajdują się na parterze budynku urzędu oraz na pierwszym i drugim piętrze. Prace obejmować będą remont podłogi, malowanie sali Olimpia, przeróbkę podestu, wymianę drzwi wejściowych oraz remont posadzek na korytarzach na parterze oraz na pierwszym i drugim piętrze. Zaplanowano także remont holu, klatki schodowej i remont instalacji elektrycznej w sali Olimpia. Postępowanie zostało już rozstrzygnięte i wyłoniono najkorzystniejszego wykonawcę, którym została starachowicka firma DEMAX. Zaplanowany remont to konieczność, dodam, że ostatnie prace remontowe w tej części obiektu wykonywane były ponad 10 lat temu - powiedziała GAZECIE Iwona Ogrodowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

Łączna wartość prac to 199.041 złotych. Zakupiono już płytki ceramiczne ze starachowickiej firmy Cerrad za ponad 28 tysięcy złotych.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ