reklama

Pomoc dla pana Tomasza

Udało się zebrać 1995 zł

W numerze

Pomoc dla pana Tomasza

Udało się zebrać 1995 zł

 

Skończyła się pierwsza tura pomocy dla mieszkańca naszego miasta pana Tomasza. Udało się uzbierać kwotę, która pomoże w zakupie protezy. 

Przypomnijmy, na początku maja br. pan Tomasz uległ ciężkiemu wypadkowi w pracy pod Kielcami. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jego nogi, musiała być amputowana. Nie jest zamożnym człowiekiem, za to jedynym żywicielem rodziny. Los również go nie oszczędzał, stracił dwóch synów. Teraz spotkała go kolejna tragedia.

Michał Kędziora, który pomaga mężczyźnie, miesiąc temu uruchomił zbiórkę funduszy, które pomogą panu Tomaszowi opłacić najpotrzebniejsze rzeczy. Jak informowaliśmy na łamach GAZETY

pieniądze potrzebne są na zakup m.in. pierwszej protezy.

W ciągu niecałego miesiąca udało się uzbierać kwotę około 2000 złotych. Akcja pomocy została przedłużona do końca września. Bardzo dziękujemy Czytelnikom za okazane serce i chęć niesienia pomocy. Na Państwa zawsze można liczyć.

Pieniądze można nadal wpłacać poprzez portal https://zrzutka.pl/657ysd lub na konto, którego nr podamy zainteresowanym pod telefonem: 41 274 55 12.

(zaz)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ