Wszystkiego najlepszego, Pani Regino

Setne urodziny starachowiczanki

Na okładce

Wszystkiego najlepszego, Pani Regino

Setne urodziny starachowiczanki

 

Jubileusz setnych urodzin obchodziła mieszkanka naszego miasta. Ten dzień świętowała w otoczeniu najbliższych. 

Setne urodziny świętowała Pani Regina Odemska. W tym wyjątkowym dniu Jubilatkę odwiedzili: zastępca prezydenta miasta ds. gospodarczych Ewa Skiba oraz pełnomocnik wojewody świętokrzyskiego Andrzej Pruś.

- Serdecznie gratuluję tak pięknego jubileuszu – mówiła wręczając bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny Ewa Skiba. - Rzadko zdarza się, aby w tak dobrym zdrowiu obchodzić tak piękne urodziny. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych lat w zdrowiu i miłości najbliższych.

W tym wyjątkowym dniu Pani Reginie towarzyszyły dwie córki i zięć. Szacowna Jubilatka ma jedną wnuczkę i dwie prawnuczki. Cieszy się dobrym zdrowiem, chętnie czyta GAZETĘ, interesuje się także polityką. Jak podkreśliła podczas spotkania, jest dumna z córek, z których jedna jest lekarzem, a druga położoną.

Z należnym szacunkiem, składamy Pani życzenia wszelkiej pomyślności i pogody ducha na kolejne lata. Niech każdy dzień wnosi w Pani życie wiele ciepła i miłości i niech życie upływa Pani w spokoju i zdrowiu - zespół "Gazety Starachowickiej".

(zaz)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ