reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz się przygotowywał do wyjazdu lub rozmawiał o podróżach. Być może odwiedzisz biura turystyczne albo lotniska, dworce, porty. Przygotuj się na przygodę. Załatwisz wiele spraw, będziesz pisał listy lub mejle. Możesz spotkać znajomego, którego dawno nie widziałeś albo natknąć się na kogoś z rodziny. Udadzą się transakcje handlowe i zakupy. Planety sprzyjają kontaktom ze światem, poznawaniu nowych miejsc i ludzi.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Gwiazdy pomogą tym, którzy mają apetyt na życie. Nie posiedzisz w domu, lecz raczej coś pozwiedzasz i dowiesz się czegoś nowego o świecie. Możesz wyrosnąć ponad przeciętność i zrobić coś, co przekraczało dotąd twoje możliwości. Szczęście ci będzie sprzyjało w sprawach urzędowych i sądowych. Ambicja, silna wola, odwaga i upór to będą twoje cechy na najbliższy czas. Dzięki nim pchniesz różne sprawy do przodu.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zaakceptujesz coś, z czym dotąd walczyłeś. Przyzwyczaisz się, że w domu nie wszyscy robią to, czego od nich wymagasz. Machniesz na to ręką i pójdziesz do przodu. To da ci wewnętrzny spokój i pewność siebie. Znajomi zauważą, że się wyciszyłeś. Zaczną cię podziwiać i wychwalać. Będziesz osobą, która sieje miły ferment w towarzystwie. Kogoś na coś niezwykłego namówisz, złożysz zaskakujące propozycje i przekonasz do swoich planów.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Jeśli jesteś na urlopie, to czeka cię słodkie lenistwo. Natomiast jeżeli pracujesz, to odrobisz zaległości i jeszcze zrobisz wiele pożytecznych rzeczy. Planety sprzyjają papierkowej robocie. Lekko ci pójdzie i nie będziesz marudził. Przestaniesz narzekać na nudną pracę i leniwą rodzinę. Możliwe są spotkania z osobami, z którymi znajdziesz wspólny język i porozmawiasz o sprawach, które bardzo cię interesują.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety będą cię kusić, by zerwać zakazany owoc, tym bardziej, że poznasz kogoś, kto cię zainteresuje, lecz będzie prawie nieosiągalny. Powinieneś rozważyć wszystkie za i przeciw, i postąpić tak, by nikogo nie skrzywdzić i nie urazić. Samotni staną przed okazją, której nie powinno się wypuszczać z rąk. W życiu towarzyskim i rodzinnym szykują się niespodzianki. Druga połowa cię czymś zaskoczy, ale niekoniecznie będzie to miłe.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Przestaniesz się wahać, popadać w depresyjne stany i dzielić włos na czworo. Dojdziesz także do wniosku, że lepsza jakakolwiek decyzja niż żadna i rozwiążesz pewne swoje problemy w pracy. Możliwe, że powiesz komuś ważnemu, co o nim myślisz, z twoich ust padną niekoniecznie miłe słowa. Jasno wyrazisz swoją opinię i zaczniesz iść w jednym kierunku, takim, który zawiedzie cię w bardzo dobre dla ciebie miejsce.

Waga (24 września – 23 października)

W pracy niewiele zdziałasz, chyba że poprawisz swoje kontakty z ludźmi. Aura sprzyja rozmowom, dogadywaniu się i słuchaniu innych. Będziesz komuś doradzała i współczuła. Ktoś zostanie twoim dłużnikiem. Pamiętaj, że o interesach lepiej nie rozmawiać w trakcie obiadu, bo tylko popsujesz sobie apetyt. Jeśli zamierzasz jeszcze gdzieś wyjechać, to lepiej zrobisz, gdy dokładnie przeliczysz pieniądze i zobaczysz, na co cię stać.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Bardzo potrzebujesz mieć przy sobie ludzi, którzy cię w pełni akceptują. I na swoje szczęście usłyszysz teraz wiele miłych słów i pochwał. Ktoś będzie się tobą opiekował w trudnych chwilach. Kupisz sobie coś nowego i niebanalnego. Może torebkę lub buty, których wszyscy ci będą zazdrościć. Wzrośnie poczucie twojej własnej wartości, co zaowocuje, że zasłużysz na awans lub solidną podwyżkę.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz się cieszyć większym powodzeniem niż dotychczas. Dostaniesz kilka propozycji, z których przynajmniej jedną warto będzie rozważyć. Przybędzie ci inicjatywy nie tylko w sprawach damsko-męskich, ale również w interesach. Zrobisz zdecydowany krok do przodu w pewnej sprawie, która spędzała ci sen z oczu. Los nie poskąpi ci spotkań z miłymi osobami, które zechcą się z tobą przyjaźnić. Na dodatek przed tobą jest podróż życia.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Miedzy partnerami będzie sporo gorących uczuć, które mogą przekształcić się albo w kochanie, albo w kłótnię. Niedaleko będzie od miłości do nienawiści, a pewne plany skomplikują się z niezależnych od ciebie powodów. Urlop spędzisz tam, gdzie coś się dzieje i w razie deszczu jest co robić. Lecz jeśli zostaniesz w domu, to też nie będzie powodów, aby narzekać na nudę. Odwiedzi cię tylu znajomych, że w końcu będziesz miał dosyć.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Pchniesz do przodu sprawy dotyczące domu i rodziny. Jeżeli starasz się o kredyt, to z pewnością go dostaniesz. Podejmiesz ważną decyzje związaną z mieszkaniem albo zainwestujesz w coś, co ci się w przyszłości opłaci. Planety stworzą dobry klimat dla życia towarzyskiego. Częściej będziesz się spotykał z sąsiadami lub z rodziną. Będziesz także bywał w pięknych miejscach, gdzie można się oderwać od życia codziennego.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

W domu będzie sporo krzątaniny. To zakupy, to pogaduszki z rodziną. Postaraj się coś sensownego zaplanować, bo inaczej czas ci przecieknie przez palce. Korzystny obrót przybiorą twoje sprawy zawodowe. Krótko mówiąc, pracy będzie mniej, a czasu wolnego więcej. Dlatego twoją dewizą się stanie, aby się nie narobić, a zarobić i jeszcze do tego zrobisz wszystko, żeby być na świeczniku. Całkiem możliwe, że to ci się uda.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ