Szpital w Iłży z nowym szefem

Iłża

Szpital w Iłży z nowym szefem

Zarząd Powiatu Radomskiego powołał na stanowisko dyrektora szpitala w Iłży Dorotę Kwietniewską.

Konkurs na nowego dyrektora szpitala w Iłży ogłoszono po tym, jak pod koniec kwietnia br. Zarząd Powiatu odwołał ze stanowiska Zbigniewa Deję. Oferty złożyło cztery osoby, które zaprezentowały swoje wizje zarządzania szpitalem i odpowiadały na pytania komisji. Wybranego kandydata przedstawiono Zarządowi Powiatu.

Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży pokieruje Dorota Kwietniewska - taką decyzję podjął 27 lipca br.

zarząd powiatu radomskiego. Mieszka w Odrzywole, jest magistrem ekonomii o specjalności: zarządzanie finansami i usługi finansowe i radną powiatu przysuskiego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia. W latach 2004-2007 była inspektorem do spraw społecznych i rozwoju gospodarczego w Urzędzie Gminy w Klwowie, w latach 2007-2008 pracowała jako specjalista do spraw promocji i restrukturyzacji oraz poszukiwania środków pozabudżetowych w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą, a od 2008 do 2016 była zastępcą dyrektora do spraw ekonomiczno - administracyjnych w tym szpitalu. (az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ