W Wąchocku wcale nie na żarty

V runda Gepa Logistics Super Rally

Wąchock

W Wąchocku wcale nie na żarty

V runda Gepa Logistics Super Rally

 

Impreza po raz kolejny zawitała do polskiej stolicy humoru, a głównym organizatorem sportowych zmagań była grupa Super Rally.

Władze miasta i gminy Wąchock ponownie zadbały o mocne sportowe wrażenia. W dniach 28-30 lipca pojawiły się tam terenowe maszyny. Tereny gminy do rywalizacji samochodów, quadów i motocykli okazały się idealne. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a uczestnicy musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Najlepszym zawodnikiem wśród „quadowców” okazał się Adam Krysiak, a najlepszym motocyklistą Patryk Gawlas. Rywalizację samochodów wygrała załoga Tomasz Majczak i Sylwester Raczyński.

- Bardzo się cieszę ze zwycięstwa w klasie! To był świetny, ale też wymagający rajd ze względu na panujące warunki na trasie. Dużo błota, mokra i rozjeżdżona nawierzchnia dały się we znaki. Po drodze złapaliśmy dwa kapcie, a żar lejący się z nieba zagotował nam dwukrotnie sprzęt. Mimo tych przygód, trzymaliśmy tempo i nie odpuszczaliśmy. W naszej klasie była bardzo duża konkurencja, chłopaki jechali niesamowicie szybko, czołówkę dzieliły sekundy na każdym odcinku. Stoczyliśmy piękną walkę do samego końca z Łukaszem Łachem, którego pozdrawiamy! Atmosfera na Super Rally jak zwykle dopisała i już nie możemy doczekać się szóstej rundy. Mamy nadzieję, że rywalizacja będzie równie zacięta, trzymajcie kciuki za ekipę PURE Motorsport - napisał dla portalu autoklub.pl zwycięzca klasy SSV Turbo, Tomasz Majczak.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ