Z raportów policyjnych

Ukradli rower

26 lipca br. w Starachowicach ukradziono rower turystyczny wartości 900 złotych. Fakt właściciel jednośladu zgłosił policji w minionym tygodniu.

Fałszywy rolnik

8 sierpnia br. doszło w Pawłowie do zuchwałego oszustwa na ogromną sumę pieniędzy. Nieznany sprawca podał się za właściciela gospodarstwa rolnego i zaoferował 41-latkowi z Pawłowa rzepak. Mężczyzna na wskazane konto bankowe przelał 29.400 złotych za 20 t, ale rzepaku nie otrzymał. Okazało się, że cała sprawa była zwykłą mistyfikacją.

Oszukali seniorkę

11 sierpnia br. po godz. 14.00, kilku starachowickich seniorów odebrało telefony od oszustów, którzy metodą na pracownika sądu próbowali wyłudzić od nich pieniądze. Niestety, jedna z mieszkanek dała się zwieść opowieści i przekazała oszustom 27 tysięcy złotych.

Pielgrzym ranny w wypadku

W miniony piątek, 11 sierpnia około godz. 12.30 na drodze wojewódzkiej Secemin - Czarnca, 51-letnia kobieta jadąca fiatem od miejscowości Secemin, potrąciła 23-letniego pielgrzyma ze starachowickiej grupy pątników, pielgrzymujących na Jasną Górę. Mężczyzna miał stłuczone podudzie i podejrzenie złamania nadgarstka.

Wjechał w płot

W niedzielny (13 sierpnia) poranek na ulicy 6 Września, kierujący osobowym BMW wypadł na łuku drogowym z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji przy tej ulicy. Kierowcy i pasażerowi nic się nie stało. Ogrodzenia posesji zostały uszkodzone.

Ranny 11-latek

Wczoraj – 13 sierpnia przed godz. 15.30 w Świetej Katarzynie, 55-letni kierowca volkswagena, podczas skrętu na posesję, zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem suzuki, którym jechał 47-latek z 11-letnim pasażerem. Dziecko z obrażeniami przewieziono do szpitala. Na szczęście nie zagrażają jego życiu.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ