reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planetarna aura sprawi, że będziesz cenił sobie uroki życia. Zachwycisz się całkiem zwyczajnymi rzeczami i zauważysz coś, na co wcześniej nie zwracałeś uwagi. Bez względu na to, czy jesteś na urlopie, czy w pracy lub w domu, z pewnością znajdziesz sobie bardzo ciekawe zajęcie, które ubarwi ci najbliższe dni. Ich jasną stroną będzie również ożywione życie towarzyskie i bardzo serdeczne relacje z rodziną i kolegami.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Jeśli pojedziesz teraz na wakacje, to urodzi się niejedna przyjaźń, może nawet niejedno uczucie. Będziesz trochę niespokojny, zaczniesz się przejmować tym, czy to, co robisz, jest naprawdę dobre i wartościowe, i czy spodoba się innym. Będziesz szukał akceptacji i czekał na pochwały. W związkach wszystko będzie się układało jak najlepiej, natomiast ci, którzy nie mają pary, to w tym tygodniu rzucą na kogoś urok.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

W pracy zaczniesz czuć się bezpiecznie i nie będziesz się musiał obawiać o przyszłość. Spotkasz życzliwych ludzi, którzy będą dla ciebie niczym tarcza przed trudnymi sytuacjami. Pomogą ci, doradzą i wesprą. Ujdą ci na sucho różne potknięcia i wpadki. Zdobędziesz sporo nowych kontaktów towarzyskich, ale niektóre osoby mogą być wobec ciebie zbyt krytyczne. szczególnie starsze.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Wygląda na to, że trzeba będzie pogłówkować w sprawach finansowych. Będzie ci potrzebna dodatkowa gotówka na wakacje lub nowe meble do mieszkania, możesz także zrobić drobne długi. Jeśli chodzi o życie rodzinne, to dotrą do ciebie emocjonujące informacje. Ktoś się rozstanie albo wręcz przeciwnie, szykuje się wesele lub narodziny dziecka. Trochę trudno ci się będzie skupić na sprawach rzeczywiście ważnych, bo tyle będzie emocji.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Koniecznie zatroszcz się o przyjazne stosunki z ludźmi, od których dużo zależy. Zwłaszcza w pracy powinieneś mieć koło siebie życzliwe osoby, ale w życiu osobistym także. Zerwiesz z rutyną i zrobisz coś po nowemu. Zachowasz się niekonwencjonalnie w ważnej sytuacji i zaskoczysz niektóre osoby. Zmienią o tobie zdanie na lepsze. Przed tobą kilka wieczorów w domu, z książką, przed telewizorem też będzie przyjemnie.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Czeka cię szalony weekend. Jakaś ważna rodzinna uroczystość albo spotkanie biznesowo-towarzyskie w pracy. Spodziewaj się także wizyty krewnych, blisko jest wyjazd na wakacje. Nawet jeśli dotąd nie interesowałeś się sztuką, to możesz teraz zamienić się w weekendowego malarza, fotografa lub mistrza patelni. Zdarzy się także dobry dzień na zakupy. Pamiętaj aby docenić najbliższych i mówić im miłe słowa.

Waga (24 września – 23 października)

Masz szansę spędzić ten czas atrakcyjnie, na przykład podróżując, spotykając się z ciekawymi ludźmi lub bywając na atrakcyjnych imprezach. Będą cię jednak nurtowały także pytania dotyczące życia i przyszłości. Zaczniesz się zastanawiać, co dalej robić, jakie podejmować decyzje i jak pokierować swoim życiem. Wszystko przez to, że może pojawić się propozycja nowej pracy, możliwe, że za granicą.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

To nie jest czas na rewolucje ani w sprawach osobistych, ani zawodowych. Lepiej niech zostanie tak jak jest, nawet jeśli czujesz się niezadowolony. Bardzo dobre prognozy dla osób na samodzielnych stanowiskach lub prowadzących własną działalność. Interes zacznie się wreszcie kręcić. Możesz planować papierkową robotą, załatwianie spraw w banku lub rezerwację biletów na podróż. Uda się rozwiązać problem, który wymaga ruszenia głową.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz w świetnej formie. Udadzą się podróże, wyjazdy i spotkania. Cenne okażą się kontakty z osobami mieszkającymi za granicą. Otworzą się przed tobą nowe horyzonty i możliwości. Będzie trochę więcej czasu na to, żeby pooglądać film i poczytać książkę, ale nie będziesz narzekać na samotność. Czas sprzyja uroczystościom rodzinnym i zabawom. Będziesz oglądał czyjeś występy, a może nawet sam wystąpisz na scenie i dostaniesz oklaski.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Przyda się poczucie humoru, dystans do siebie i więcej luzu. Będziesz cieszył się przyjaznymi stosunkami z ludźmi i załatwisz sprawy, w których nie można liczyć tylko na siebie. Znajdą się wokół ciebie ludzie usłużni i koleżeńscy. Może dojść do ważnych rozmów, które chwilami będą nieprzyjemne, lecz bardzo potrzebne. Możliwe są nowe znajomości, które mogą przerodzić się w przyjaźń lub bardzo trwałe koleżeństwo.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Przed tobą decyzje finansowe. Na przykład zrobisz niecodzienne zakupy, wpłacisz oszczędności na lokatę lub zaplanujesz wydatki. To są odpowiednie dni na podróż, wycieczkę rowerową lub pieszą albo na bieganie po mieście z różnymi sprawami. Nie usiedzisz w domu. I bardzo dobrze, bo z dala od niego czeka cię więcej atrakcji. Pewne osoby staną ci się bliższe niż do tej pory. Poczujesz, że masz przyjaciół.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Koniec nudy. Czekają cię jakieś zajęcia sportowe, wycieczki, podróże oraz intensywne spacery. Może nawet zdobędziesz jakąś wysoką górę. Lepiej będzie się wiodło tym, którzy dokładnie wiedzą czego chcą. Wymarzony tydzień na spotkania przy stole w większym niż zwykle gronie. Planety sprzyjają zakochanym oraz tym, którzy pierwsze uniesienia mają już za sobą, ale wciąż pragną pogłębiać swój związek.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ