reklama

Z raportów policyjnych

Wywrócili się na motocyklu

1 sierpnia w gminie Bodzentyn, 42-letni motocyklista jadąc od miejscowości Wiącka w kierunku miejscowości Zaskale, na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem i wywrócił się. Kierowca oraz 34-letni pasażer trafili do szpitala.

Domek widmo

Mieszkaniec Starachowic poinformował 2 sierpnia policjantów o oszustwie. Za pośrednictwem jednego z portali internetowych wynajął bowiem domek letniskowy w gminie Końskie. Wpłacił zaliczkę w kwocie 200 złotych na konto bankowe, a gdy dojechał na miejsce okazało się, że taki domek w ogóle nie istnieje.

Młodzieniec utonął

Zwłoki 21-letniego mieszkańca gminy Bodzentyn odnaleźli 31 lipca br. starachowiccy nurkowie w zalewie w Bliżynie. Niedzielne popołudnie (30 lipca) spędzał wraz z przyjaciółmi, nagle wszedł do wody i już z niej nie wypłynął. Zaalarmowali ratowników wodnych. Po kilkunastogodzinnych poszukiwaniach odnaleziono jego ciało 20 m od brzegu na głębokości 2 m.

Traktorzysta winien?

4 sierpnia br. w Jeleniowie (gm. Nowa Słupia), kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus z rozrzutnikiem 62-latek, wykonując manewr skrętu w kierunku miejscowości Dębniak, zderzył się z volkswagenem polo, którego 61-letni kierowca z urazem przewieziony został do szpitala.

Potrącił rowerzystę

4 sierpnia br. po godz. 19.00 na ul. Kolejowej w Starachowicach, kierujący BMW 32-latek, skręcając w ul. Dworcową, potrącił prawidłowo jadącego rowerem 20-latka, który doznał ogólnych obrażeń i został przewieziony do szpitala.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ