reklama

Będą podpatrywać londyńskie rozwiązania

W ramach projektu "Starachowice OD nowa"

Gmina Starachowice szuka organizatora wizyty studyjnej w Wielkiej Brytanii. Ma to być wyjazd w ramach projektu "Starachowice OD nowa". Kto pojedzie i po co?

 

W ramach projektu "Starachowice OD nowa" 8 osób ma wyjechać na wizytę studyjną do Wielkiej Brytanii. Projekt współfinansowany jest z funduszy europejskich, z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

- Gmina Starachowice ma możliwość zapoznania się i adaptacji międzynarodowych rozwiązań oraz skuteczniejszej realizacji działań i celów Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starachowice na lata 2016-2025. Głównym celem wizyty studyjnej jest zapoznanie się z modelem oraz systemem funkcjonowania międzynarodowej sieci tzw. Impact Hub`ów i Centrum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. W Gminnym Programie Rewitalizacji stworzenie Impact Hub`u i Centrum CSR w budynku "Pałacyku" jest na liście podstawowych przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Uczestnicy wizyty studyjnej zapoznają się też z założeniami i przykładami procesu rewitalizacji obiektów poprzemysłowych w Londynie - czytamy w specyfikacji zapytania.

Wyjazd przedstawicieli władz miasta i kadry projektu "Starachowice OD nowa" planowany jest w październiku br.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ