reklama

Dyrektorzy wybrani

W I LO i MDK

W numerze

Dyrektorzy wybrani

W I LO i MDK

 

Rozstrzygnięto konkursy na stanowiska dyrektorów w jednostkach podległych Powiatowi Starachowickiemu. Od 1 września Młodzieżowym Domem Kultury pokieruje Agnieszka Lasek-Piwarska, natomiast w I Liceum Ogólnokształcącym kolejną kadencję ma przed sobą Dariusz Lipiec. 

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach konieczne było ogłoszenie konkursu, bo dyrektorowi skończyła się kadencja. Komisja uznała, że najlepszym kandydatem na to stanowisko jest obecny dyrektor Dariusz Lipiec, który tym samym będzie kontynuował swoją misję zapoczątkowaną w 2007 roku.

Nową dyrektor będzie miał natomiast Młodzieżowy Dom Kultury. Na miejsce Lidii Pokuszyńskiej, która zrezygnowała ze stanowiska, wybrano wieloletnią pracownicę tej placówki i dziennikarkę Agnieszkę Lasek-Piwarską. Nowa dyrektor, która oficjalnie stanowisko obejmie 1 września, jest absolwentką UMCS w Lublinie, ukończyła też studia podyplomowe z zarządzania oświatą. Jest nauczycielem dyplomowanym z 16- letnim stażem pracy w Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ