reklama

Nasi zainaugurują ligę u siebie

Znamy terminarz IV ligi

 

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował dokładny terminarz rozgrywek IV ligi. Meczami na własnym boisku nowy sezon zainaugurują piłkarze Kamiennej Brody i Łysicy Bodzentyn. 

Piłkarze czwartoligowych klubów nowe rozgrywki zainaugurują w sobotę (12 sierpnia, godz. 17.00). Kamienna podejmować będzie zawsze solidną ekipę Pogoni Staszów, natomiast Łysica zmierzy się z Nidzianką Bieliny, z którą w okresie przygotowawczym przegrała 1:2.

Kamienną czeka we wtorek - 15 sierpnia wyjazd do Nidy Pińczów, a Łysica grać będzie w Połańcu z Czarnymi. Oba spotkania odbędą się o godzinie 17.00. Kolejne spotkania przed własną publicznością nasze drużyny rozegrają w weekend 19-20 sierpnia. Jako pierwsi na boisko wybiegną piłkarze z Brodów, którzy w sobotę o godzinie 17.00 zmierzą się ze spadkowiczem z III ligi Wierną Małogoszcz, zaś Łysica w niedzielę (godzina 17.00) podejmować będzie Alit Ożarów.

Bardzo ciekawie zapowiada się 8. kolejka gier. Kamienna podejmować będzie Łysicę Bodzentyn. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 16.00 w niedzielę, 17 września, ale należy pamiętać, że poszczególne spotkania, zwłaszcza z dalszej części rozgrywek, mogą zostać rozegrane w innym dniu lub o innej godzinie.

Zgodnie z założeniami runda jesienna sezonu 2017/2018 ma zakończyć się w weekend 18-19 listopada. Wówczas Kamienna zagra w Nowinach z GKS-em, a Łysica wybierze się do Radoszyc, gdzie zmierzy się z miejscowym Partyzantem.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ