reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Zdobędziesz to, do czego dążysz. Przed tobą podwyżka lub premia albo wygrana w lotto. Możesz już robić plany na przyszłość, szczególnie te dotyczące wakacji. Planety obdarują cię superpomysłami. Usłyszysz bardzo miłe słowa od swego partnera, jeżeli go masz. Natomiast jeśli jesteś w trakcie poszukiwań, to wreszcie kogoś poznasz. Rozpoznasz go po tym, że ma zainteresowania podobne do twoich i umie bardzo dobrze gotować.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Zabierz się do zadań, które wymagają sprytu i odwagi. Możesz uprawiać ekstremalne sporty, będziesz przebojowy i energiczny. Przed tobą korzystne zbiegi okoliczności. Spotkasz kogoś, na kogo od pewnego czasu polujesz. Tak się rozkręcisz, że bardzo często będziesz się z kimś umawiał i gdzieś wychodził, może nawet wyjeżdżał. Planety ostrzegają przed plotkarzami i podrywaczami. Miły wieczór spędzisz na wspomnieniach i pogaduszkach.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Szczęście ci będzie sprzyjało. Dostaniesz kredyt, jeśli się o niego starasz, zdasz egzaminy i nauczysz się czegoś nowego. Na przykład jazdy na motorze. Śmiało odwiedzaj urzędy, załatwiaj sprawy administracyjne i bankowe. Możesz odkryć błędy i zapobiec rodzinnym kłopotom. Udane będą wszelkie wizyty i wyjazdy. Pozytywnie zakończą się rozmowy w sprawie pracy lub płacy. Przyjdą ciekawe wiadomości.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nadchodzą dni poznawania nowych ludzi oraz odkrywania inspiracji. Szukaj nowego celu, bo bez niego staniesz się niezadowolony i zagubiony. Ukończysz nudne zadania i zapłacisz wszystkie rachunki. Dobra informacja jest taka, że zostanie ci lekka nadwyżka na koncie. Możesz sobie pozwolić na zakupy, trafisz na wyprzedaże i promocje. Upolujesz coś bardzo ładnego i taniego. Pochwalisz się kolegom lub koleżankom.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Dogadasz się z szefem, rodzina przystanie na twoje propozycje wspólnego wyjazdu. Trafi się bardzo tania okazja wypadu za miasto lub nawet za granicę. Zdobędziesz ważne informacje oraz nawiążesz znajomości, które pozwolą ci na dotychczasowe problemy spojrzeć z innej perspektywy. Trochę się rozluźnisz, przestaniesz martwić tym, co dzieje się w domu. Tym bardziej, że już nikt nie będzie miał do ciebie pretensji.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Zajmą cię ważne dyskusje, a nie żadne kawki i plotki. Chociaż na nie za jakiś czas też sobie będziesz mogła pozwolić. Będziesz w centrum uwagi, ktoś powierzy ci ważne zadania. Zaczniesz coś organizować i czymś kierować. Rozejrzyj się za ewentualnymi szkoleniami, bo może niebawem pojawić się okazja, żeby zmienić pracę i się całkowicie przebranżowić. Więcej wydatków będziesz miała na naukę i podróże, ale za to na jedzeniu zaoszczędzisz.

Waga (24 września – 23 października)

Pojawi się zielone światło dla nowych pomysłów na spędzenie wakacji. Coraz częściej zaczniesz wyjeżdżać i będzie więcej okazji i możliwości do wypoczynku. Pogodzisz się z rodziną, nawet taką, z którą od dawna nie rozmawiałaś. Wszystko okaże się nieporozumieniem i teraz razem się pośmiejecie. Będziesz miała więcej czasu dla siebie, ktoś namówi cię, żebyś zadbała o zdrowie i o urodę. Nie ma co na to żałować pieniędzy, bo pojawią się spektakularne efekty.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Podejmiesz ważne decyzje o urlopie, które nie spodobają się pewnym osobom. Ignoruj krytykę i organizuje sobie wakacje tak, jak lubisz, a nie jak ktoś by chciał. W pracy dawaj z siebie wszystko, ale nie zabieraj dodatkowych zadań do domu. Zajmij się lepiej porządkowaniem szaf oraz przygotowaniami na przyjęcie gości. Odwiedzą cię bardzo mili ludzie. Dostaniesz zaproszenia na bale lub śluby. Będzie wesoło.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Możesz potrzebować teraz trochę ciszy, bo ostatnie dni pełne wrażeń nieco cię wykończyły. Nadejdzie czas, że nikt nie będzie od ciebie nic chciał ani nie przyjdzie żadna wiadomość, nie zadzwoni telefon. Pomyślisz, że wszyscy cię zostawili i o tobie zapomnieli, lecz to będzie tylko takie złudzenie. Niebawem dostaniesz miłe wiadomości, zaproszenia na imprezy oraz do kina. Nastrój poprawi ci ulubiony deser w miłym towarzystwie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nie spiesz się z niczym, bo może ci się pojawić problem z koncentracją. Nie unikaj odpowiedzialności i jak dojrzały człowiek zabieraj się do trudnych zadań. Gdy trzeba, przeproś albo przyznaj się do błędu. Nawet jeśli ci coś nie wyjdzie, to się nie smuć, bo niebawem ktoś ci pomoże wszystko ponaprawiać. Pojawią się sprzyjające okoliczności do pogodzenia się z rodziną i nawiązania kontaktów z sąsiadami lub kolegami z pracy.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Musisz tylko trzymać nerwy na wodzy i nie brać wszystkiego do siebie, a sukces masz murowany. Grunt to pozytywne nastawienie i optymizm. Planety wróżą ci sukcesy w dziedzinie uczuć. Może pojawi się ktoś, kogo będziesz mógł pokochać. Wcale nie musi to być dorosły człowiek, możliwe, że na twojej drodze pojawi się dziecko. Znajomi będą cię zapraszać na spotkania, przyjęcia i kolacje. Zaczniesz lepiej się odżywiać.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Planety pomogą ci odkryć nowe hobby, znaleźć przyjaciół i zmienić pracę na bardziej ambitną. Przed tobą wyzwania, które przyniosą ci większą popularność oraz powodzenie. Trudności miną, a wrogowie przestaną ci zagrażać. Pamiętaj jednak, żeby się cieszyć z tego, co masz i nie pragnąć więcej. Zechcesz być potrzebnym i zapiszesz się do jakiejś grupy, która pomaga innym. Oczywiście za darmo.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ