reklama

"Przyjazny dzielnicowy"

Ruszył plebiscyt

Do 18 sierpnia br., każdy może zgłosić swojego dzielnicowego do udziału w plebiscycie "Przyjazny dzielnicowy".

 

Celem plebiscytu, w którym mogą brać udział osoby fizyczne, instytucje i organizacje, jest wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społeczeństwa wykazują się zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, a ich zachowanie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu lokalnej społeczności.

- Plebiscyt ma również wesprzeć wyróżniających się dzielnicowych i zwiększać ich motywację do podejmowania kolejnych działań na rzecz społeczeństwa. Będzie to również szczególne wyróżnienie dla policjantów, których cechuje rzetelność, bezstronność i profesjonalizm w rozwiązywaniu ludzkich problemów, a także otwartość, komunikatywność i wrażliwość w trakcie wyjaśniania zaistniałych konfliktów oraz sporów - informuje organizator - Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach.

Kartę zgłoszeniową należy przesłać listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy poszczególnych Komend Powiatowych Policji naszego regionu i Komendy Miejskiej Policji w Kielcach do 18 sierpnia br. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach: na szczeblu powiatowym/miejskim i wojewódzkim. Podczas drugiego etapu zostanie przyznany tytuł "Przyjazny Dzielnicowy 2017".

Zakończenie plebiscytu zaplanowano do końca września bieżącego roku.

(zaz)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ