reklama

Młodzi mistrzowie gotowania

Wakacje z Wanacją

W numerze

Młodzi mistrzowie gotowania

Wakacje z Wanacją

Dla młodych uczestników letniej akcji "Wakacje z Wanacją", klub przygotował konkurs i warsztaty kulinarne. 

Klub Spółdzielczy "Wanacja" odwiedza bardzo liczna grupa dzieci, a organizatorzy przygotowują dla nich co rusz niespodzianki. W tegorocznym, wakacyjnym konkursie kulinarnym, który odbył się 19 lipca, udział wzięło 27 osób, które rywalizowały bawiąc się w kucharzy.

- Konkursy kulinarne wśród uczestników wakacji cieszą się od lat dużym zainteresowaniem. Dzieci mają wiele zaskakujących pomysłów - mówi Halina Kępińska, kierownik Klubu Spółdzielczego "Wanacja".

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna w składzie: Daria Fiszlak, Angelika Zając, Lena Trawczyńska, Magdalena Śliwa i Oliwa Gołda, która wykonała pycha "Kolorowe jadło". Drugie miejsce przypadło zespołowi w składzie: Julka Szcześniak, Karolina Pocheć, Krystian Pocheć, Ola Szcześniak , Klaudia Mnich i Diana Walczak za "Babeczkowy team", natomiast trzecie miejsce uzyskały pozostali startujący: drużyna I w składzie: Marcin Welenc, Mateusz Kiciński, Wiktor Gawlik, Oliwier Mazonik , drużyna III: Marta Pociecha, Maja Radecka, drużyna V w składzie: Sandra Cheda, Nikola Cheda, Magda Pociecha, drużyna VI: Patryk Grochowina, Maja Welenc, Wiktoria Grudzień , Amelia Pacek oraz drużyna VII z Pauliną Stefańską, Zuzanną Nowak i Oliwią Kaniowską w składzie.

Na plenerową "Szkółkę gotowania", która odbyła się 20 lipca, zgłosiło się 42 podopiecznych Klubu "Wanacja". Warsztaty kulinarne odbyły się na Piachach w Pubie Strych.

- Piękne miejsce nad wodą i wspaniała pogoda sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale. Dzieci skorzystały również z nowego placu zabaw, a właściciel Pubu Strych, Kuba Sikora z załogą, kolejny raz zadbał, żeby zajęcia dzieci z "Wanacji" były atrakcyjne - nie ukrywa satysfakcji Halina Kępińska.

Młodym kucharzom życzymy dalszego rozwoju kulinarnego

(zaz)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ