reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Jeśli wpakujesz się w kłopoty lub spory, to przez jakiś czas będą się one za tobą wlec. Planety doradzają więc opanowanie i wyrozumiałość dla poczynań innych. Trochę znudzą cię codzienne zadania i zamarzysz o podróżach lub przygodach. Szczęśliwie dla ciebie zdarzy się okazja, aby je zaplanować, a w przyszłości zrealizować. Możesz liczyć na pomoc przyjaciół. Wieczorny wypad doda ci skrzydeł.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Szybko załatwisz codzienne obowiązki i będziesz miał czas na cudowne leniuchowanie. Wystarczy tylko na chwilę zamknąć oczy, aby uspokoić gonitwę myśli. Możliwe są bardzo dobre wiadomości od kolegów lub krewnych, których dawno nie widziałeś. Komuś z twoich bliskich zacznie się bardzo dobrze powodzić, a ty na tym skorzystasz. Nie krytykuj osób, które się lenią, bo może są chore lub nieszczęśliwe. Lepiej im pomóż.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń. Ciągle ktoś będzie do ciebie przychodził, radził się ciebie i prosił o pomoc. Bez bólu podejmiesz ważne decyzje i wykaraskasz się z kłopotów. Jeśli zabierzesz się teraz za ambitne zadania, to sukces masz murowany. Zaufaj intuicji i nie bój się mówić szefowi o swoich spostrzeżeniach i pomysłach. Znajdziesz uznanie wśród krewnych lub dzieci.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Poprawi się twój humor, zajmiesz się bliskimi albo zrobisz imprezę. Jak już się nagotujesz i nasprzątasz, pamiętaj o odpoczynku. Jeżeli pojedziesz gdzieś nad wodę, to poznasz kogoś, kto podpowie ci, jak znaleźć nowe zajecie lub lepiej zorganizować życie sobie i bliskim. Pojawi się coraz więcej okazji do relaksu i odpoczynku. Kondycja cię nie zawiedzie, a planety dodadzą ci sił. Jeśli rozpoczniesz teraz dietę, to szybko odczujesz jej skutki.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz podatny na prośby i wpływy osób, które bardzo cenisz. Usłyszysz od nich mnóstwo pochwał i komplementów. Dasz się przez kogoś poprowadzić za rączkę, możliwe także, że do ołtarza. To czas życiowych decyzji, niektóre Lwy mogą się spodziewać dzieci albo odwiedzin dalszej rodziny, i to na długo. Możesz liczyć na sympatię i pomoc urzędników, jeśli będziesz teraz coś załatwiał. Wpadniesz na dobry pomysł.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

To najlepszy czas na poznawanie ludzi i wyjazd na wakacje. Pogoda dopisze i nie będziesz się nudziła. Uwierzysz w siebie, zaczniesz bardziej dbać o wygląd, a wzroku nie oderwie od ciebie nawet stały partner lub partnerka. Jeśli w rodzinie wydarzą się jakieś spory, to szybko wyjaśnicie sobie pewne nieporozumienia. Możesz liczyć na podwyżkę lub spadek. W każdym razie przyjdą jakieś niespodziewane pieniądze.

Waga (24 września – 23 października)

Jeśli postanowisz trzymać się z daleka od tego, co cię męczy, to świetnie zrobisz. Nabierzesz sił, przestaniesz się denerwować i wreszcie zaczniesz być milsza dla swojej drugiej połowy. Popołudnia sprzyjają udanym zakupom oraz spacerom w romantyczne miejsca. Przybędzie ci pomysłów, jak spędzić wolny czas. Ktoś stwierdzi, że jesteś pełna uroku. Usłyszysz bardzo miłe pochwały i komplementy. Zechcesz jeszcze więcej.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

W pracy wykażesz się pomysłami i cierpliwością. Już niebawem znajdą dla ciebie nowe, lepiej płatne zajęcie. Popołudniami czekają cię jakieś miłe zajęcia. Coś dobrego zjesz, gdzieś pospacerujesz. Przybędzie domowników, mogą to być jakieś zwierzęta. Wszystkimi się z radością zaopiekujesz. Dobrze zaplanujesz wydatki na najbliższe miesiące, wkrótce będziesz sobie mógł pozwolić na wymarzone przemeblowanie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Unikaj wysiłku, ryzyka i pośpiechu. Najlepiej zrobisz, jeśli gdzieś wyjedziesz i posiedzisz kilka dni z dala od zgiełku. Złapiesz świetną formę i możliwe, że ktoś zacznie się tobą interesować. Nie tylko w sensie uczuciowym, lecz także zawodowym. Planety pomogą ci się skupić na zaległych sprawach i wyprowadzić je na prostą. Więcej energii poświęcisz swojej drugiej połówce. Staniesz się przykładnym partnerem i zatroszczysz się o dom.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Planety nakłaniają do uprawiania sportu i szukania hobby. Więcej czasu poświęcisz na relaks i nauczysz się wypoczywać w całkiem nowy sposób. Ktoś będzie cię wyciągał z domu, dostaniesz zaproszenia i częściej będziesz bywał w różnych ciekawych miejscach oraz uczestniczył w kulturalnych zajęciach. Poznasz ciekawych ludzi i zechcesz się nauczyć czegoś, od czego dotąd stroniłeś. Nadciągają dni pełne emocji.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Poczujesz się zmęczony jeśli nie pozwolisz sobie na trochę relaksu. Potrzeba ci więcej snu i zdrowszych posiłków. Dobrze ci zrobią wypady na kawę ze znajomymi albo więcej ruchu na świeżym powietrzu. Warto się pochylić nad nowymi projektami, które przyniosą ci więcej pieniędzy. Lecz jeśli ktoś zaproponuje ci pracę za darmo, to daleko uciekaj. Nie daj się wciągnąć w oszustwa i machlojki, bo ktoś tylko czeka, żeby ci zrobić na złość.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Powiodą się sprawy, które wymagają umów i negocjacji z kimś na wyższym stołku. Musisz mieć jednak trochę więcej odwagi. Chwal się własnymi dokonaniami i nie bój się wygłaszać głośno opinii. Aura sprzyja także zabawom, rozmowom i uprawianiu sportu. Może zaczniesz także interesować się jakąś dziedziną i zostaniesz zapalonym kibicem. Wokół ciebie będzie więcej ludzi i poczujesz, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ