reklama

Z raportów policyjnych

Brał wszystko

W środę, 19 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie, że z zaparkowanego w Starachowicach volkswagena nieznany sprawca ukradł 10 płyt CD z muzyką, dwie pary okularów przeciwsłonecznych, komplet żarówek, bezpieczniki oraz śrubokręty nasadkowe. Poszkodowany straty wycenił na 900 złotych.

Domownicy spali, złodziej buszował

21 lipca w nocy, domownicy spali na piętrze, a ktoś wszedł do ich domu, prawdopodobnie przez niezamknięte na klucz piwniczne drzwi bądź uchylone drzwi tarasowe. Ukradziono dwa portfele z dokumentami i 1020 złotych gotówki, klucze warsztatowe różnego rodzaju, laptopa, rowerek dziecięcy, amperomierz, złotą obrączkę, zegarek, glukometr i ciśnieniomierz oraz aparat fotograficzny. Straty oszacowano na 8 tys. zł.

Najechała na motocyklistę

22 lipca w godzinach popołudniowych w Szerzawach (gmina Pawłów), opel kierowany przez 53-latkę najechał na tył skręcającego motoroweru. Kobieta trafiła do szpitala, skąd po założeniu gipsu na nogę została wypisana do domu.

Na podwójnym gazie

23 lipca ok. godz. 6.30 w Dziurowie, kierujący BMW 21- latek uderzył w znak informacyjny, a następnie w mur kościoła. Według ustaleń policji, mężczyzna trzeźwy nie był (1,6 promila alkoholu w organizmie). Kierowca został zabrany do szpitala z raną kolana.

Pieszy nie przeżył

Zmarł 78-latek potrącony w okolicach dyskontu na Majówce przez kierującego samochodem KIA 60-latka. Stało się to na przejściu dla pieszych 11 lipca około godz. 13.30. Doznał poważnych obrażeń i w stanie ciężkim przewieziono go do szpitala. Zmarł 14 lipca br.

(mp

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ